tarcza tnąca do drewna 136/20/1,5mm, 24 zęby, T.C.T, SPECIALIZED Makita [B-33629]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-33629
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1120 pkt. |
Tarcza pilarska 136/20mm, SPECIALIZED, Makita B-33629, z 24 zębami z węglika spiekanego, przeznaczona do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna.
Tarcza przystosowana jest do pilarek akumulatorowych - dzięki węższym zębom, które stawiają mniejszy opór akumulatorowa pilarka tarczowa zużywa mniej energii z akumulatora.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 136/20 mm, Makita [B-33629]:
- profesjonalna tarcza serii SPECIALIZED T.C.T. do dokładnego i czystego cięcia drewna,
- przeznaczona do cięcia poprzecznego i wzdłużnego drewna,
- wykonana jest z bardzo cienkiej, perfekcyjnie naciągniętej blachy stalowej,
- tarcza przystosowana do pilarek akumulatorowych - dzięki węższym zębom, które stawiają mniejszy opór akumulatorowa pilarka tarczowa zużywa mniej energii z akumulatora,
- zastosowanie laserowych rowków zmniejszających wibracje tarczy zapewnia również większą liczbę cięć na pełnym naładowaniu akumulatora,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną tarczą są odporne na uderzenia i zachowują dłuższą trwałość,
- przeznaczona jest do stosowania w ręcznych pilarkach Makita do tarcz o średnicy 136 mm, np. DSS500, DSS501, BSS500, BSS501
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA SPECIALIZED MAKITA [B-33629]:
- średnica tarczy: 136 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość rzazu: 1,5 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt nachylenia zębów: 20°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 4500 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie wzdłużne i poprzeczne drewna
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 136 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 1,5 mm |
| EAN: | 088381422512 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
