szlifierka taśmowa typu czołg 76x610mm, moc 1010W, Makita [9920]
-
Producent:
-
Kod producenta:9920
1180,73zł brutto
959,94zł netto
1216,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11807 pkt. |
Szlifierka taśmowa typu czołg firmy Makita model 9920, wyposażona w silnik o mocy 1010W, szerokość taśmy szlifierskiej 610x76mm.
Bardzo dobrze wyważona szlifierka taśmowa do profesjonalnych zastosowań z elektroniczną regulacją prędkości przesuwu taśmy w zakresie 210-440 m/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka taśmowa 76x610mm Makita [9920]:
- mocna i profesjonalna szlifierka taśmowa z perfekcyjnie rozłożonym ciężarem, bardzo wygodna w obsłudze,
- posiada elektroniczną regulację prędkości taśmy dla dobrania odpowiedniej prędkości taśmy do obróbki różnych materiałów,
- ma automatyczną boczną regulację położenia taśmy,
- dzięki specjalnej konstrukcji szlifierki można nią dokładne szlifować aż do samej krawędzi,
- ma dużą wydajność odsysania,
- jest możliwość dokupienia ramy/stopy [193071-5] szlifierskiej jako wyposażenie dodatkowego,
parametry szlifierki taśmowej Makita 9920:
- moc znamionowa: 10100W,
- prędkość taśmy: 210-440 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 76x610 mm
- waga (EPTA): 4,5 kg,
- wymiary (długość): 334 mm.
wyposażenie szlifierki taśmowej 9920:
- worek na pył: 122591-2,
- płytka korkowo gumowa: 423313-6,
- podkładka grafitowa: 423316-0,
- taśma szlifierska 610x76mm K80: P-37334,
- instrukcja.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 4,5 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył: 122591-2, płytka korkowo gumowa: 423313-6, podkładka grafitowa: 423316-0, taśma szlifierska 610x76mm K80: P-37334, |
| wymiary: | 334 mm |
| moc znamionowa: | 850 W |
| opakowanie: | karton |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 610x76 mm |
| prędkość taśmy: | 400 m/min |
| EAN: | 088381032759 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.6 kg |
| długość opakowania: | 41 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
