szlifierka taśmowa typu czołg 76x457mm, moc 650W, Makita [9910]
-
Producent:
-
Kod producenta:9910
602,21zł brutto
489,60zł netto
630,00zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6022 pkt. |
Szlifierka taśmowa z regulacją prędkości Makita model 9911, wyposażona w silnik 650W, szerokość taśmy szlifierskiej 76 x 457mm.
Lekka o niewielkich gabarytach, świetna do prac wykończeniowych i w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka taśmowa 76x457mm firmy Makita o symbolu [9910]:
- dzięki specjalnej konstrukcji ma możliwość dokładnego szlifowania do samej krawędzi,
- szlifierka posiada automatyczne centrowanie taśmy szlifierskiej,
- ma efektywne odsysanie pyłu dzięki zmodernizowanej turbinie wentylatora,
- szlifierka 9910 może być stosowana jako narzędzie stacjonarne po zastosowaniu zacisków o symbolu (192694-6) (wyposażenie dodatkowe na zamówienie),
- napęd taśmy może przejąć wysokie obciążenia dzięki stabilnym kołom pasowym zębatym z aluminium.
parametry szlifierki taśmowej Makita 9910:
- moc znamionowa: 650W,
- prędkość taśmy: 270 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 76x457 mm
- waga (EPTA): 2,7 kg,
- wymiary (długość): 262 mm.
wyposażenie szlifierki taśmowej 9911:
- worek na pył: 122548-3,
- płyta stalowa: 345503-0,
- taśma szlifierska 457x76 K80: P-37116,
- instrukcja.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył: 122548-3, płyta stalowa: 345503-0, taśma szlifierska 457x76 K80: P-37116, |
| wymiary: | 262 mm |
| moc znamionowa: | 650 W |
| opakowanie: | karton |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 457x76 mm |
| prędkość taśmy: | 270 m/min |
| EAN: | 088381025409 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.1 kg |
| długość opakowania: | 32 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 16 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
