szlifierka taśmowa typu czołg, 720W, 75x533mm, Black+Decker [KA88-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KA88-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3338 pkt. |
Mocna szlifierka taśmowa typu czołg firmy Black+Decker model KA88-QS z silnikiem o mocy 720W, rozmiar taśmy 75x533mm.
Szlifierka ma 30 % większą powierzchnię pola pracy taśmy (75 x 190 mm) co zapewnia szybsze i wydajniejsze szlifowanie.
Znakomicie sprawdza się przy obróbce dużych powierzchni np. stoły i podłogi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka taśmowa typu czołg, Black+Decker KA88:
- posiada rolkę przednią o mniejszych wymiarach co umożliwia 3 razy bliższy dostęp do krawędzi powierzchni szlifowanej,
- znakomicie sprawdza się przy obróbce dużych powierzchni np. stoły i podłogi,
- ma wyłącznik zderzakowy umieszczony na przedniej obudowie zapobiega uszkodzeniom ścian oraz innych powierzchni prostopadłych do powierzchni szlifowanej,
- posiada funkcję Cyclonic, która pozwala na utrzymanie czystego miejsca pracy,
- podnoszona osłona przedniej rolki oraz ustawiana pod kątem 90° rękojeść umożliwiają szlifowanie miejsc trudno dostępnych, konturów oraz wypełnień
- ma 30 % większą powierzchnię pola pracy taśmy (75 x 190 mm) co zapewnia szybsze i wydajniejsze szlifowanie,
- wyposażona jest w dźwignię do szybkiej i łatwej wymiany taśmy ściernej,
- zastosowana 3-pozycyjna rękojeść zapewnia maksymalny komfort pracy oraz dobrą sterowalność podczas wszechstronnych zastosowań,
- ma ręczną regulację prowadzenia taśmy za pomocą pokrętła zapewnia jej właściwe ustawienie oraz jego utrzymywanie podczas pracy,
Parametry szlifierki taśmowej Black+Decker KA88
- moc znamionowa: 720W,
- prędkość przesuwu taśmy: 250 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 75x533 mm,
- powierzchnia szlifowania: 75x190 mm.
| moc znamionowa: | 720 W |
| opakowanie: | karton |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 533x75 mm |
| prędkość taśmy: | 250 m/min |
| powierzchnia szlifowania: | 75x190 mm |
| EAN: | 5035048128718 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
