szlifierka taśmowa typu czołg, 1200W, 100x610mm, Makita [9403J]
-
Producent:
-
Kod producenta:9403J
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13686 pkt. |
Szlifierka taśmowa typu czołg firmy Makita model 9403J, wyposażona w silnik o mocy 1200W, szerokość taśmy szlifierskiej 610x100mm.
Bardzo dobrze wyważona szlifierka taśmowa do profesjonalnych zastosowań ze stałą prędkością przesuwu taśmy 500 m/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka taśmowa typu czołg, Makita 9403J
- szlifierka 9403J to jedna najmocniejszych szlifierek taśmowych na rynku, wyposażona w silnik o mocy 1200W,
- posiada możliwość dokładnego szlifowania do samej krawędzi,
- ma korzystny rozkład ciężaru w stosunku do płyty podstawy,
- ma szczególnie niski poziom hałasu i komfortowo zaokrąglony uchwyt prowadzący,
- wyposażona w worek na pył obracany o 360°,
- posiada bardzo dobrze zabezpieczone łożyska poprzez konstrukcję labiryntową, która chroni łożyska przed pyłem,
- bezproblemowe opróżnianie worka dzięki szynie zamykającej
Parametry szlifierki taśmowej Makita 9403J
- moc znamionowa: 1200W,
- prędkość przesuwu taśmy: 500 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 100x610 mm,
- waga: 5,7 kg,
- wymiary (długość): 353 mm.
Wyposażenie szlifierki taśmowej Makita 9403J
- worek na pył: 122562-9,
- podkładka grafitowa: 424057-1,
- podkładka korkowa: 424058-9,
- taśma szlifierska 610x100mm K80: P-36902,
- walizka MakPac typ3 [821551-8]
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 4,8 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył: 122562-9, podkładka grafitowa: 424057-1, podkładka korkowa: 424058-9, taśma szlifierska 610x100mm K80: P-36902, walizka MakPac typ3 [821551-8] |
| wymiary: | 353 mm |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 610x100 mm |
| prędkość taśmy: | 500 m/min |
| EAN: | 088381640763 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 8.8 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
