szlifierka taśmowa typu czołg, 1010W, 100x610mm, Makita [9404J]
-
Producent:
-
Kod producenta:9404J
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11361 pkt. |
Szlifierka taśmowa typu czołg firmy Makita model 9404J, wyposażona w silnik o mocy 1010W, szerokość taśmy szlifierskiej 610x100mm, zapakowana w walizce systemowej MakPac.
Bardzo dobrze wyważona szlifierka taśmowa do profesjonalnych zastosowań z elektroniczną regulacją prędkości przesuwu taśmy w zakresie 210-440 m/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka taśmowa typu czołg, Makita 9404J
- szlifierka taśmowa 9404J to jedna z mocniejszych szlifierek taśmowych z systemem elektronicznej regulacji przesuwu taśmy, pozwalającym na precyzyjne obrabianie różnorodnych materiałów
- posiada bardzo skuteczny system odsysania pyłu do worka, który jest na wyposażeniu
- duża dokładność szlifowania do samej krawędzi
- automatyczna regulacja bocznego położenia taśmy
- stosunkowo niski poziom hałasu
- perfekcyjnie rozłożony ciężar
- bezproblemowe opróżnianie worka dzięki szynie zamykającej
Do szlifierki Makita 9404J można zastosować ramę szlifierska, numer katalogowy [193072-3] jako wyposażenie specjalne, na zamówienie.
Parametry szlifierki taśmowej Makita 9404J
- moc znamionowa: 1010W,
- prędkość przesuwu taśmy: 210 -440 m/min,
- wymiary taśmy szlifierskiej: 100x610 mm,
- waga: 4,8 kg,
- wymiary (długość): 334 mm.
Wyposażenie szlifierki taśmowej Makita 9404J
- worek na pył, 122591-2
- płytka korkowo-gumowa, 423314-4
- podkładka grafitowa, 423317-8
- taśma szlifierska 610x100mm K80, P-36902
- walizka systemowa MakPac typ 3
- wkład do walizki
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 4,8 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył [122591-2]; taśma szlifierska gr. 80 [P-36902]; płyta ślizgowa grafitowa [423317-8]; podkładka korkowa [423314-4] |
| wymiary: | 334 mm |
| moc znamionowa: | 1010 W |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| wymiary taśmy szlifierskiej: | 610x100 mm |
| prędkość taśmy: | 210-440 m/min |
| EAN: | 088381640893 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.5 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 21 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
