szlifierka mimośrodowa / polerka, 150mm, 750W Makita [BO6050J]
-
Producent:
-
Kod producenta:BO6050J
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15011 pkt. |
Profesjonalna szlifierko-polerka mimośrodowa firmy MAKITA model BO6050J, silnik o mocy 750W, talerz szlifierski 150 mm, pakowana w skrzyni systemowej MakPac Typ-3.
Szlifierka mimośrodowa BO6050J ma dwa tryby pracy: oscylacja wymuszona i bezwładnościowa, przez co polecana jest do szerokiej gamy zastosowań, w tym do najcięższych zadań takich jak usuwanie lakierów i rdzy.
Bardzo wydajna, świetnie leżąca w dłoni maszyna z łagodnym startem, płynną regulacją prędkości ruchu oscylacyjnego i możliwością pracy oburącz.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierko-polerka mimośrodowa 150mm, 750W Makita BO6050J
- profesjonalna szlifierka mimośrodowa o dużej wydajności
- ma dwa tryby pracy: jako szlifierka mimośrodowa lub jako polerka
- możliwość pracy dwoma rękami
- szlifierka posiada ruch swobodny i ruch wymuszony (ograniczony przekładnią) stosowany do najcięższych zastosowań takich jak usuwanie lakierów i rdzy
- regulacja prędkości obrotowej
- utrzymanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem
- łagodny rozruch
- podwójna izolacja
- przedłużona dysza wylotowa umieszczona pod rękojeścią dla zwiększenia swobody ruchów
- węższa obudowa silnika dla lepszego chwytu
- dla zwiększenia ergonomii pracy obudowa przekładni została pokryta gumą
- jest możliwość podłączenia urządzenia odsysającego
- mocowanie papieru szlifierskiego na rzep
- zderzak do ochrony szlifierki oraz obrabianego przedmiotu, podczas obrabiania w ciasnych przestrzeniach
- szlifierka pakowana jest do skrzyni systemowej MakPac Typ-3
Parametry techniczne szlifierko-polerki Makita BO6050J
-
moc znamionowa: 750 W,
-
prędkość obr. - ruch swobodny: 1600 - 6800 obr./min,
-
prędkość obr. - zabieranie wymuszone: 140 - 600 obr./min,
-
wielkość mimośrodu: 5,5 mm,
-
średnica talerza szlifierskiego: 150 mm,
-
wymiary (długość całkowita): 330 mm,
-
waga (EPTA): 2,6 kg.
Wyposażenie szlifierko-polerki Makita BO6050J
- dysza odsysająca, 143326-8,
- uchwyt boczny, 143328-4,
- talerz szlifierski 150mm (miękki), 197314-7,
- zderzak, 456127-8,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 3, 821551-8,
- wkład do walizki MAKPAC, 838246-4,
- tarcza ścierna,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | dysza odsysająca, 143326-8; uchwyt boczny, 143328-4; talerz szlifierski 150mm (miękki), 197314-7; zderzak, 456127-8; walizka systemowa MAKPAC TYP 3, 821551-8; wkład do walizki MAKPAC, 838246-4; tarcza ścierna |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1600-6800 obr/min |
| wymiary: | dł 330 x szer 145 x wys 155 mm |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| moc znamionowa: | 750 W |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 2,75 mm |
| wielkość stopy: | 150 mm |
| rozmiar papieru: | 150 mm |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 5,5 mm |
| EAN: | 088381804592 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.26 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
