szlifierka mimośrodowa 150mm, 310W, Makita [BO6030]
-
Producent:
-
Kod producenta:BO6030
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9798 pkt. |
Profesjonalna szlifierka mimośrodowa firmy MAKITA model BO6030, silnik o mocy 310W, talerz szlifierki 150 mm, pakowana w kartonie.
Bardzo wydajna, zabezpieczona przed pyłem, świetnie leżąca w dłoni mimośrodowa szlifierka do obróbki różnorodnych materiałów. Posiada elektroniczną regulację prędkości ruchu oscylacyjnego, mocną obudowę przekładni i efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szlifierka mimośrodowa 150mm, 310W, Makita BO6030
- profesjonalna dwuręczna szlifierka mimośrodowa BO6030 ma bardzo zwartą kompaktową budowę, praca nią jest bardzo wygodna,
- posiada zdejmowany uchwyt prowadzący i uchwyt z wyłącznikiem pokryty gumą,
- dla zwiększenia żywotności obudowa przekładni została wykonana z aluminium odlanego pod ciśnieniem,
- elektroniczna regulacja prędkości obrotowej w zakresie od 4000 do 10000 obr/min pozwala na precyzyjny dobór parametrów od obrabianego materiału i osiągnięcie jak najlepszej jakości obróbki,
- pyłoszczelny wyłącznik i wysokiej klasy łożyska kulkowe wydłużają żywotność szlifierki,
- podwójna izolacja,
- mocowanie papieru szlifierskiego na rzep,
- efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego,
- idealna szlifierka mimośrodowa do szlifowania, matowania podkładu i polerowania.
Parametry techniczne szlifierki mimośrodowej Makita BO6030
- moc znamionowa: 310 W,
- prędkość oscylacyjna: 4000 - 10000 /min,
-
wielkość mimośrodu: 3 mm,
-
średnica oscylacji: 6 mm,
-
średnica papieru szlifierskiego: 150 mm,
-
średnica talerza szlifierskiego: 150 mm,
-
wymiary: 309 x 150 x 132 mm,
-
waga (EPTA): 2,4 kg.
Wyposażenie szlifierki mimośrodowej Makita BO6030
- uchwyt z workiem na pył (papierowym), 193294-5
- talerz szlifierski 150 mm, 196684-1
- klucz imbusowy 5, 783203-8
- papier szlifierski śr.150mm, K120, P-31952,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył z uchwytem [193294-5]; papier szlifierski [P-31952]; talerz szlifierski [196684-1]; klucz imbusowy 5 [783203-8]; |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4000-10000 obr/min |
| wymiary: | dł 309 x szer 150 x wys 132 mm |
| moc znamionowa: | 310 W |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 3,0 mm |
| wielkość stopy: | 150 mm |
| rozmiar papieru: | 150 mm |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 6 mm |
| EAN: | 088381037945 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.15 kg |
| długość opakowania: | 34 cm |
| szerokość opakowania: | 17 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
