szlifierka mimośrodowa 125mm, 240W, MT Makita [M9204B]
-
Producent:
-
Kod producenta:M9204B
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3088 pkt. |
Elektryczna szlifierka mimośrodowa MAKITA M9204B, z silnikiem o mocy 240W, do papieru szlifierskiego 125 mm mocowanego na rzep, pakowana w kartonie.
Kompaktowa i lekka, a przy tym wytrzymała szlifierka mimośrodowa z serii Makita MT w zależności od zastosowanej tarczy ściernej może być stosowana do szlifowania drewna, metalu, czy tworzyw sztucznych i lakieru. Doskonale sprawdzi się do przygotowania powierzchni pod malowanie lub lakierowanie i szlifowania wykańczającego.
Elektryczna szlifierka mimośrodowa 125mm MT Makita [M9204B]:
- solidna i kompaktowa szlifierka serii Makita MT, doskonale sprawdzi się dla każdego majsterkowicza oraz profesjonalisty poszukującego wydajności i niezawodności w atrakcyjnej cenie,
- dzięki połączeniu ruchu obrotowego i oscylacyjnego gwarantuje szybkie usuwanie materiału i uzyskanie perfekcyjnie gładkich powierzchni bez charakterystycznych śladów po szlifowaniu,
- nadaje się do szlifowania zarówno powierzchni płaskich, jak i lekko wypukłych lub wklęsłych (np. zaokrąglone krawędzie) na elementach drewnianych, metalowych i szpachlowanych przed malowaniem, bejcowaniem lub lakierowaniem,
- wyposażona jest w wydajny silnik o mocy 240 W, gwarantujący dużą prędkość oscylacyjną do 12 000/min. odpowiednią do wszelkich prac szlifierskich,
- wielkość mimośrodu wynosząca 2,8 mm zapewnia skuteczność zarówno przy szlifowaniu zgrubnym, jak i wykończeniowym,
- tarcza szlifierska o średnicy 125 mm posiada mocowanie na rzep, co umożliwia błyskawiczną i beznarzędziową wymianę materiału ściernego,
- kompaktowa i lekka budowa (waga jedynie 1,2 kg) oraz ergonomicznie wyprofilowany uchwyt pokryty elastomerem minimalizują zmęczenie operatora i umożliwiają pewny chwyt oraz pełną kontrolę nad narzędziem,
- szlifierka posiada zintegrowany system odsysania pyłu z dołączonym workiem na pył, co pozwala na utrzymanie czystości w miejscu pracy i chroni zdrowie operatora ograniczając zapylenie,
- ma także możliwość bezpośredniego podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego (odkurzacza).
-
moc znamionowa: 240 W,
-
prędkość oscylacyjna: 12000 /min.,
-
częstotliwość skoków: 24000 /min.,
-
średnica oscylacji: 2,8 mm,
-
średnica papieru szlifierskiego: 123 mm,
-
średnica talerza szlifierskiego: 125 mm,
- przewód zasilający: 2,1 m,
- poziom mocy akustycznej: 92 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 81 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (szlifowanie metalu): 3,0 m/s²,
- tolerancja wibracji (szlifowanie metalu) Kh: 1,5 m/s²,
-
wymiary (D x S x W): 153 x 123 x 144 mm,
-
waga bez kabla: 1,2 kg
- tarcza ścierna 125 mm [794544-7],
- worek na pył [161431-9],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/M9204.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/M9204.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/M9204.pdf
| waga kg: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza ścierna 125 mm [794544-7], worek na pył [161431-9], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | 153 x 123 x 144 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 240 W |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| wielkość mimośrodu: | 2,8 mm |
| wielkość stopy: | 123 mm |
| rozmiar papieru: | 125 mm |
| rodzaj mocowania: | na rzep |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 92 dB |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| średnica ruchu oscylacyjnego: | 2,8 mm |
| EAN: | 088381815512 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
