szlifierka kątowa 900W, 125mm GWS 9-125 S Professional Bosch [0 601 396 102]
-
Producent:
-
Kod producenta:0601396102
| Dostawa |
Profesjonalna, elektryczna szlifierka kątowa 125mm firmy Bosch, model GWS 9-125 S [0 601 396 102] wyposażona w silnik o mocy 900W, do wymagających zadań.
Szlifierka posiada 6-stopniową regulację prędkości obrotowej, która zapewnia optymalne rezultaty pracy w różnych materiałach i umożliwia stosowanie różnego osprzętu. Wytrzymała konstrukcja i trwałe komponenty zapewniają długą żywotność, także w trudnych warunkach i pod obciążeniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm, 900W Bosch, GWS 9-125 S [0 601 396 102]:
- szlifierka kątowa jest wyposażona w nowoczesny silnik o mocy 900W
- ma 6-ścio stopniową regulację prędkości obrotowej w zakresie 2800 - 11000 obr/min przez co zapewnia optymalny rezultat pracy w różnych materiałach i umożliwia stosowanie różnego osprzętu
- za pomocą pokrętła wstępnego wyboru prędkości obrotowej można ustawić żądaną prędkość obrotową także podczas pracy urządzenia
- dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu i mocy 900W ma wysoką wydajność szlifowania i cięcia
- wytrzymała konstrukcja i trwałe komponenty zapewniają długą żywotność, także w trudnych warunkach i pod obciążeniem
- wąska rękojeść i ergonomiczna konstrukcja szlifierki pozwalają na optymalną kontrolę narzędzia i komfort obsługi
Dane techniczne szlifierki kątowej Bosch GWS 9-125 S [0 601 396 102]:
- moc: 900W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 2800-11000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga: 1,9 kg,
- wymiary (D x S x W): 280 x 73 x 100 mm.
Wyposażenie szlifierki kątowej Bosch GWS 9-125 S [0 601 396 102]:
- osłona tarczy 125mm,
- uchwyt boczny,
- kołnierz mocujący,
- nakrętka kołnierza,
- klucz,
- instrukcja obsługi
Firma BOSCH oferuje program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Bosch'a
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm, uchwyt boczny, kołnierz mocujący, nakrętka kołnierza, klucz, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2800-11000 obr/min |
| wymiary: | 280 x 73 x 100 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 3165140861038 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Bosch: | 1 rok gwarancji producenta. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat korzystając z aplikacji Bosch PRO360 na stronie bosch-professional.com/pl/pl/pro360/. Przedłużenie gwarancji dotyczy całego systemu elektronarzędzi akumulatorowych także akumulatorów i ładowarek Bosch Professional! Wprowadź dane narzędzia lub zeskanuj tabliczkę znamionową w ciągu 4 tygodni od daty zakupu i przedłuż gwarancję do 3 lat. |
| producent: |
Nazwa firmy: Robert Bosch Power Tools GmbH ul. Max-Lang-Strasse 40-46 70771 Leinfelden-Echterdingen, Germany e-mail: Elektronarzedzia.Info@pl.bosch.com |
