Szlifierka kątowa 900W, 125mm Black+Decker [BEG220-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEG220-QS
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1607 pkt. |
Szlifierka kątowa firmy Black+Decker model BEG220-QS, z silnikiem o mocy 900W i średnicą tarczy 125mm, pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa z łagodnym rozruchem, funkcją antyrestart o wygodnej konstrukcji przeznaczona jest do zaawansowanych prac amatorskich. Przełącznik pozwalający na pracę ciągłą oraz 3-pozycyjna rękojeść podnoszą komfort pracy.
Szlifierka kątowa o mocy 900 W umożliwia każdą pracę związaną z cięciem i szlifowaniem, np. łatwe cięcie rur metalowych, płyt kamiennych i gresu, a także usuwanie rdzy i farby.
ELEKTRYCZNA SZLIFIERKA KĄTOWA 900W, 125MM Black+Decker BEG220:
- szlifierka przeznaczona do prac amatorskich w domowym warsztacie, posiada silnik komutatorowy o mocy 900W ,
- dla poniesienia komfortu pracy szlifierka wyposażona została w system łagodnego rozruchu z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- posiada zabezpieczenie NO-VOLT (antyrestart) po awaryjnym zaniku napięcia szlifierka nie włączy się samoczynnie po wznowieniu zasilania - musi zostać wyłączona i włączona ponownie,
- ma bardzo wygodną dwuręczna konstrukcję ze zwężoną rękojeścią co pozwala na pewny chwyt i wygodne manewrowanie,
- rękojeść ta jest gumowana i może być montowana w 3 pozycjach co podnosi komfort pracy,
- posiada wygodną blokadę w górnej części obudowy do wymiany tarczy,
- ma przy wyłączniku blokadę do ustawienia ciągłej pracy,
- wyposażona w przewód zasilający o długości 2m.
Dane techniczne szlifierki kątowej Black+Decker BEG220:
- moc: 900W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ Black+Decker BEG220:
- osłona tarczy 125mm,
- uchwyt boczny,
- kołnierz mocujący,
- nakrętka kołnierza,
| waga kg: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm, uchwyt boczny, kołnierz mocujący, nakrętka kołnierza, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048677421 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
STOSUNEK CENY DO MOCYZalety:DZIAŁAWady:GŁOSNO CHODZI
