szlifierka kątowa 840W, 125mm Makita [9558HNRG]
-
Producent:
-
Kod producenta:9558HNRG
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3325 pkt. |
Lekka i niezawodna, elektryczna szlifierka kątowa firmy MAKITA model 9558HNRG z tarczą 125mm i silnikiem o mocy 840W.
Szlifierka posiada nową obudowę przekładni ze wzmocnioną blokadą wrzeciona i wyposażona jest w funkcję antyrestart.
Dzięki niewielkim rozmiarom szlifierka ta sprawdza się przy różnych pracach ślusarskich o niewielkiej intensywności prac.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 840W, 125mm Makita 9558HNRG:
- szlifierka kątowa ma zwartą, kompaktową obudowę co pozwala na obsługę jedną ręką,
- posiada silnik komutatorowy o mocy 840W ze specjalną izolacją w celu ochrony przed pyłem szlifierskim,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem szlifierki w momencie przywrócenia zasilania, po jego wcześniejszym odłączeniu
- oznaczenie w symbolu literą G oznacza, że obudowa przekładni ma wzmocnioną blokadą wrzeciona,
- wyjątkowo wąska obudowa, dająca się łatwo chwycić jest bardzo wygodna w użytkowaniu,
- blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarczy,
- dwa pierścienie typu labiryntowego uszczelniają łożyska kulkowe i całkowicie chronią mechanizm przekładni oraz silnik przed pyłem i zabrudzeniami,
- układ łagodnego rozruchu ogranicza odbicie mechaniczne przy starcie, dzięki czemu użytkownik ma większą kontrolę,
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita 9558HNRG:
-
moc: 840W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- waga (EPTA): 1,7 - 3,2 kg
- wymiary (D x S x W): 271 x 139 x 106 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita 9558HNRG:
- osłona tarczy 125mm: [123099-9],
- uchwyt boczny: [153489-2],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1],
- tarcza szlifierska 125mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm: [123099-9], uchwyt boczny: [153489-2], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5] klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1], tarcza szlifierska 125mm, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | 271 x 139 x 106 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 840 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381808828 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.94 kg |
| długość opakowania: | 34 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
