szlifierka kątowa 720W, 115mm Makita [GA4530R]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA4530R
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2624 pkt. |
Lekka, niezawodna szlifierka kątowa MAKITA model GA4530R, posiada w silnik o mocy 720W i tarczę o średnicy 115mm.
Szlifierka wyposażona jest w system antyrestart zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem.
Dzięki niewielkim rozmiarom szlifierka GA4530R sprawdza się przy różnych pracach ślusarskich o niewielkiej intensywności prac.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 720W, 125mm Makita GA4530R:
- wyposażona jest w system antyrestart, który zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada silnik o mocy 720W, ze zwiększoną odpornością na ciepło,
- ma dwa pierścienie typu labiryntowego, które uszczelniają łożyska kulkowe i całkowicie chronią mechanizm przekładni oraz silnik przed pyłem i zabrudzeniami,
- mała obudowa przekładni, oraz kompaktowy i ergonomiczny kształt sprawiają, że praca tą szlifierką jest bardzo łatwa i wygodna,
- posiada zwiększony stopień odchylenia rękojeści do 20°,
- ma blokadę wrzeciona, która ułatwiająca wymianę tarczy.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita GA4530R:
- moc: 720W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 115 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga (EPTA): 1,88- 2,22 kg,
- wymiary (D x S x W): 266 x 128 x 103 mm.
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita GA4530R:
- osłona tarczy 115mm: [123098-1],
- uchwyt boczny: [153489-2],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1],
- tarcza szlifierska 115mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 115mm: [123098-1], uchwyt boczny: [153489-2], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1], tarcza szlifierska 115mm, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| wymiary: | 266 x 128 x 103 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| moc znamionowa: | 720 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381808507 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.68 kg |
| długość opakowania: | 34 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 12 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
