szlifierka kątowa 2700W, 230mm Makita [GA9081]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA9081
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8163 pkt. |
Profesjonalna szlifierka kątowa do zastosowań przemysłowych MAKITA GA9081 z silnikiem o mocy 2700W, do tarcz 230mm, pakowana w kartonie.
Szlifierka wyposażona jest w funkcję łagodnego rozruchu oraz "anty-restart".
Szlifierka doskonale sprawdzi się do prac pod dużym obciążeniem, dzięki antywibracyjnej rękojeści mocowanej w trzech pozycjach jest bardzo wygodna i bezpieczna w pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Elektryczna szlifierka kątowa 2700W, 230mm Makita [GA9081]:
- szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 2700 W przeznaczona do ciężkich zastosowań - do szlifowania i cięcia materiałów metalowych i kamiennych bez użycia wody,
- została wyposażona w funkcję antyrestart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada łagodny rozruch i hamulec elektryczny,
- ogranicznik momentu obrotowego minimalizuje ryzyko nadmiernego dokręcenia nakrętki mocującej tarczę podczas rozruchu oraz ciężkich zastosowaniach,
- duży, wygodny włącznik spustowy z dźwignią blokującą i odblokowującą,
- rękojeść tylna z gumowanymi okładzinami tłumi wibracje, co podnosi komfort pracy,
- antywibracyjna rękojeść boczną można zamontować w szlifierce w trzech pozycjach, aby dopasować chwyt do wykonywanej pracy.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita [GA9081]:
- moc: 2700W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6600 obr./min.,
- średnica tarczy: 230 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- długość przewodu zasilającego: 2,5 m,
- wymiary (D x S x W): 499 x 250 x 144 mm,
- waga (EPTA): 6,1 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita [GA9081]:
- osłona tarczy 230mm [122891-0],
- rękojeść 37 [143486-6],
- kołnierz mocujący [122444-5],
- nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8],
- klucz do nakrętki kontrującej 35 [782034-2],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 6,1 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 230mm [122891-0], rękojeść 37 [143486-6], kołnierz mocujący [122444-5], nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8], klucz do nakrętki kontrującej 35 [782034-2], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| wymiary: | dł. 506 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| moc znamionowa: | 2700 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381747479 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 56.7 cm |
| szerokość opakowania: | 21.1 cm |
| wysokość opakowania: | 19.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
