szlifierka kątowa 2600W, 230mm Makita [GA9040RF01]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA9040RF01
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8710 pkt. |
Profesjonalna szlifierka kątowa MAKITA model GA9040RF01, z silnikiem o mocy 2600W, tarczą o średnicy 230mm.
Szlifierka ma przestawny tylny pochwyt w 3 pozycjach co 90º i możliwość ustawiania głowicy szlifierki w 4 pozycjach co 90°.
Dodatkowo posiada łagodny rozruch z ogranicznikiem rozruchu prądu i antyrestart. Dla zwiększenia bezpieczeństwa została wyposażona w sprzęgło cierne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elektryczna szlifierka kątowa 2600W, 230mm Makita GA9040RF01:
- ma możliwość ustawienia pochwytu tylnego w 3 różnych położeniach, przestawialnych co 90°,
- przestawna głowica szlifierki – możliwość ustawienia głowicy w 4 położeniach co 90°,
- posiada silnik komutatorowy o mocy 2600W ze specjalną izolacją w celu ochrony przed pyłem szlifierskim przeznaczona do ciężkich zastosowań,
- dla podniesienia bezpieczeństwa w szlifierce GA9040RF01 zastosowano sprzęgło cierne,
- wyposażona została łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- ma duży gumowy wspornik na obudowie, który zabezpiecza obrabiany materiał przed zadrapaniami,
- rękojeść tylna z gumowanymi okładzinami, tłumi wibracje dla lepszego komfortu pracy,
- posiada funkcję antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- ma antywibracyjny uchwyt boczny oraz super kołnierz (oznaczenie F).
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita GA9040RF01:
- moc: 2600W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6600 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 230 mm
- gwint wrzeciona: M14
- waga (EPTA): 6,69 - 8,98 kg
- wymiary (D x S x W): 503 x 249 x 140 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita GA9040RF01:
- osłona tarczy 230mm: [154672-4],
- antywibracyjny uchwyt boczny: [162264-5],
- super kołnierz flansza: [192227-7]
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224543-0],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 6,7 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 230mm: [154672-4], antywibracyjny uchwyt boczny: [162264-5], super kołnierz flansza: [192227-7] kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224543-0], klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6600 obr/min |
| wymiary: | 503 x 249 x 140 mm |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| moc znamionowa: | 2600 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381607490 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.5 kg |
| długość opakowania: | 60 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
