szlifierka kątowa 230mm, 2200W [FME841-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:FME841-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4762 pkt. |
Elektryczna szlifierka kątowa Stanley FME841-QS, tarcza 230mm, silnik 2200W, pakowana w kartonie.
posiada niskoprofilową przekładnię pozwalającą na pracę w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.
szlifierka kątowa 230mm, 2200W Stanley [FME841-QS]
- wyposażona w wysokiej jakości, mocny silnik 2200 W, który zapewnia optymalną wydajność przy trudniejszych zadaniach budowlanych,
- posiada osłonę bezpieczeństwa, którą można ustawić beznarzędziowo, szybko i łatwo,
- rękojeść boczna możliwa do ustawienia w 3 pozycjach,
- zawiera aluminiową obudowę, odlewaną w celu optymalnego odprowadzania ciepła i zapewnienia wyższej trwałości,
- ma przekładnię o niskim profilu dla rozszerzenia zakresu pracy w trudno dostępnych miejscach,
- zastosowano w niej korpus z gumowaną powierzchnią dla pewniejszego chwytu,
- przycisk włącznika oraz szczotki węglowe zostały uszczelnione, aby zwiększyć trwałość elektronarzędzia,
- łatwo dostępny przycisk blokady wrzeciona (M14) pozwala na szybką i prostą wymianę tarczy,
- posiada magazynek na klucz w rękojeści bocznej,
- długość przewodu zasilającego wynosi 4m
DANE TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ STANLEY [FME841-QS]:
- moc: 2200W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6500 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 230 mm
- gwint wrzeciona: M14
- długość: 500mm
- waga: 5,1 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ STANLEY [FME841-QS]:
- rękojeść boczna,
- klucz do zmiany tarczy
| waga kg: | 5,1 kg |
| na wyposażeniu: | klucz do zmiany tarczy, rękojeść boczna |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| moc znamionowa: | 2200 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048440711 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 13.649 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Załączniki GPSR
| Informacja O Bezpieczenstwie Szlifierek Katowych(4) |
