szlifierka kątowa 2000W, 230mm, Black+Decker [KG2000-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:KG2000-QS
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3536 pkt. |
ELEKTRYCZNA SZLIFIERKA KĄTOWA 2000W, 230mm, BLACK+DECKER [KG2000-QS] dostarczana w kartonie.
Szlifierka kątowa jest szczególnie przydatna przy obróbce wymagającej dużej głębokości cięcia, przeznaczona do majsterkowania w przydomowym warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ELEKTRYCZNA SZLIFIERKA KĄTOWA 2000W, 230mm, BLACK+DECKER [KG2000-QS]
- szlifierka kątowa przeznaczona do majsterkowania w przydomowym warsztacie, sprawdza się przy cięciu kamienia, betonu i metalu, przy szlifowaniu metali oraz przy usuwaniu rdzy i naddatków spawów,
- blokada wrzeciona zapewnia szybką i łatwą wymianę tarcz,
- posiada dwustopniowy włącznik, zabezpieczający przed przypadkowym włączeniem urządzenia,
- osłona tarczy zapewnia bezpieczeństwo przy wielu wykonywanych pracach osłaniając przed iskrami powstającymi w wyniku tarcia,
- 3-pozycyjna rękojeść boczna zapewnia lepszą kontrolę i bezpieczeństwo,
- posiada przewód o długości 3 m,
- maszyna dostarczana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ BLACK+DECKER [KG2000-QS]
- moc: 2000W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6500 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 230 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga: 7 kg,
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ BLACK+DECKER [KG2000-QS]
- rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
| waga kg: | 7,0 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna, osłona tarczy, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| wymiary: | 290x175x635 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 230 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048112076 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 7.5 kg |
| długość opakowania: | 58,50 cm |
| szerokość opakowania: | 16,50 cm |
| wysokość opakowania: | 15,00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
