szlifierka kątowa 1400W, 150mm Makita [GA6040C]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA6040C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6651 pkt. |
Mocna, niezawodna szlifierka kątowa firmy MAKITA model GA6040C, wyposażona w silnik 1400W z tarczą 150mm, z systemem tłumienia drgań SJS II.
Wyposażona została w łagodny rozruch z ograniczeniem prądu rozruch, oraz funkcję anty-restart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem.
Dodatkowo posiada regulację prędkości obrotowej 4000-9000 obr/min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 1400W, 150mm Makita GA6040C:
- wyposażona jest w nowy system SJS II stworzony w celu efektywnego tłumienia wibracji,
- posiada silnik o mocy 1400W, ze zwiększoną odpornością na ciepło,
- ma łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego i regulację prędkości obrotowej,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem szlifierki w momencie przywrócenia zasilania, po jego wcześniejszym odłączeniu
- nowa, wytrzymała obudowa przekładni,
- ergonomiczna konstrukcja korpusu urządzenia.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita GA6040C:
- moc: 1400W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4000-9000 obr/min,
- maksymalna średnica tarczy: 150 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- waga (EPTA): 2,5 - 2,9 kg,
- wymiary (D x S x W): 303 x 171 x 116 mm.
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita GA6040C:
- osłona tarczy 150mm: [123146-6],
- uchwyt boczny: [153489-2],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782407-9],
- tarcza szlifierska 150mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 150mm: [123146-6], uchwyt boczny: [153489-2], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej: [782407-9], tarcza szlifierska 150mm, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4000-9000 obr/min |
| wymiary: | 303 x 171 x 116 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 150 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381629232 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.85 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
