szlifierka kątowa 1100W, 125mm Makita [9565HR]
-
Producent:
-
Kod producenta:9565HR
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5011 pkt. |
Mocna, niezawodna szlifierka kątowa firmy MAKITA model 9565HR, wyposażona w silnik o mocy 1100W i tarczę o średnicy 125mm.
Posiada systemem tłumienia drgań skrętnych SJS łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej.
Szlifierka wyposażona jest w łagodny rozruch i funkcję antyrestart.
Ma opatentowaną powłokę wirnika Zick-Zack wykonana z żywicy epoksydowej w postaci zygzaka chroni uzwojenia przed piaskowaniem, umożliwiając pracę elektronarzędzia w trudnych warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ELEKTRYCZNA SZLIFIERKA KĄTOWA 1100W, 125MM MAKITA 9565HR:
- szlifierka kątowa ma unikalny system tłumienia drgań skrętnych SJS łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej,
- posiada silnik komutatorowy o mocy 1100W ze specjalną izolacją w celu ochrony przed pyłem szlifierskim,
- ma opatentowana powłoka wirnika Zick-Zack wykonana z żywicy epoksydowej w postaci zygzaka chroni uzwojenia przed piaskowaniem, umożliwiając pracę elektronarzędzia w trudnych warunkach,
- posiada blokadę wrzeciona, co ułatwia wymianę tarczy, oraz wyższa odporność termiczna zwiększa żywotność silnika
- Zwiększona ochrona przeciwpyłowa,
- wyposażona w łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- ma funkcję antyrestart, która zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada diodę LED ostrzegająca o uruchomieniu funkcji anty-restart (migająca czerwona) oraz informująca o możliwości uruchomienia narzędzia (kolor zielony).
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita 9565HR:
- moc: 1100W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- waga (EPTA): 2,4 - 3,5 kg
- wymiary (Długość): 299 mm
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA 9565HR:
- osłona tarczy 125mm: [123098-1],
- uchwyt boczny: [152490-4],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782407-9],
- tarcza szlifierska 125x6mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm: [123098-1], uchwyt boczny: [152490-4], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej: [782407-9], tarcza szlifierska 125mm, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | 299 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1100 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381688222 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.28 kg |
| długość opakowania: | 38.5 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
