szlifierka kątowa 1050W, 125mm Makita [GA5021]
-
Producent:
-
Kod producenta:GA5021
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6040 pkt. |
Mocna, niezawodna szlifierka kątowa firmy MAKITA model GA5021, wyposażona w silnik 1050W z tarczą 125mm, z systemem tłumienia drgań SJS,
Poprzez zastosowanie wygodnego korpusu urządzenie jest bardzo ergonomiczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 1050W, 125mm Makita GA5021:
- szlifierka kątowa ma unikalny system tłumienia drgań skrętnych (SJS) łagodzący rozruch dla ochrony przekładni zębatej,
- posiada silnik komutatorowy o mocy 1050W ze specjalną izolacją w celu ochrony przed pyłem szlifierskim,
- szczelna konstrukcja ogranicza przedostawanie się pyłu do korpusu przekładni i silnika,
- mała obudowa przekładni zwiększa możliwość manewrowania szlifierką w czasie pracy,
- duży przycisk blokady wrzeciona ułatwia wymianę tarczy,
- mała obudowa przekładni zwiększa możliwość manewrowania.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita GA5021:
- moc: 1050W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- waga (EPTA): 2,7 - 3,9 kg
- wymiary (D x S x W): 384 x 139 x 120 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita GA5021:
- osłona tarczy 125mm: [135108-2],
- uchwyt boczny: [153489-2],
- kołnierz mocujący: [224415-9],
- nakrętka kołnierza: [224554-5],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1],
- tarcza szlifierska 125mm,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy 125mm: [135108-2], uchwyt boczny: [153489-2], kołnierz mocujący: [224415-9], nakrętka kołnierza: [224554-5], klucz do nakrętki kontrującej: [782423-1], tarcza szlifierska 125mm, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 12000 obr/min |
| wymiary: | 384 x 139 x 120 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381088565 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.62 kg |
| długość opakowania: | 43 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
