szlifierka do betonu 1400W, 125mm Makita [PC5001C]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC5001C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26020 pkt. |
Profesjonalna szlifierka do betonu MAKITA model PC5001C, z silnikiem o mocy 1400W, i tarczą diamentową o średnicy 125mm.
Szlifierka do betonu wyposażona została w system łagodnego rozruchu z ogranicznikiem prądu rozruchowego, oraz funkcję antyrestart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem.
PC5001C to znakomita maszyna do usuwania gratu, załamywania krawędzi, usuwania nierówności na betonowych powierzchniach licowych oraz do obróbki wykończeniowej fasady z betonu licowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka do betonu 1400W, 125mm Makita PC5001C
- posiada silnik komutatorowy o mocy 1400W ze specjalną izolacją w celu ochrony przed pyłem szlifierskim,
- znakomita maszyna do usuwania gratu, załamywania krawędzi, usuwania nierówności na betonowych powierzchniach licowych oraz do obróbki wykończeniowej fasady z betonu licowego,
- bez problemu szlifuje wtrącenia metalowe w betonie, takie jak gwoździe, drut zbrojeniowy, szlifowane bez uszkodzenia ściernicy itp.,
- dzięki dużej płycie podstawy oraz rolkom prowadzącym jest pewne prowadzenie,
- ma system kontroli i utrzymania stałej prędkości obrotowej,
- posiada łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- na wyposażeniu ma wymienny worek na pył,
- wyposażona jest w funkcję antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem.
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita PC5001C
- moc: 1400W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 10000 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- waga (EPTA): 4,0 kg
- wymiary (D x S x W): 479 x 182 x 195 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej Makita PC5001C
- worek na pył: [122853-8],
- walizka stalowa: [140073-2],
- klucz do nakrętki kontrującej: [782426-5],
- klucz imbusowy 5: [783203-8],
- tarcza diamentowa 125mm: [B-12289]
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 4,0 kg |
| na wyposażeniu: | worek na pył: [122853-8], walizka stalowa: [140073-2], klucz do nakrętki kontrującej: [782426-5], klucz imbusowy 5: [783203-8], tarcza diamentowa 125mm: [B-12289] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10000 obr/min |
| wymiary: | 479 x 182 x 195 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 088381099134 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 11.6 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 55 cm |
| wysokość opakowania: | 30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
