szlifierka do betonu 125mm, 1400W, Makita [PC5010C]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC5010C
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11042 pkt. |
Profesjonalna szlifierka do betonu MAKITA model PC5010C z silnikiem o mocy 1400W i tarczą o średnicy 125mm, pakowana w stalowej walizce.
Szlifierka do betonu wyposażona została w system łagodnego rozruchu z ogranicznikiem prądu rozruchowego, regulację prędkości obrotowej w zakresie 4000-9000 obr/min, system tłumienia wibracji oraz funkcję antyrestart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem podczas zaniku prądu.
PC5010C to znakomita maszyna do usuwania gratu, załamywania krawędzi, usuwania nierówności na betonowych powierzchniach licowych oraz do obróbki wykończeniowej fasady z betonu licowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka do betonu 1400W, 125mm Makita PC5010C
- elektryczna szlifierka do betonu z tarczą o średnicy 125mm,
- dzięki kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze doskonale sprawdzi się w pracach w poziomie oraz nad głową,
- znakomita maszyna do usuwania gratu, załamywania krawędzi, usuwania nierówności na betonowych powierzchniach licowych oraz do obróbki wykończeniowej fasady z betonu licowego,
- posiada łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- ma regulację prędkości obrotowej za pomocą pokrętła,
- system kontroli i utrzymania stałej prędkości obrotowej,
- system SJS II stworzony w celu efektywnego tłumienia wibracji,
- wyposażona jest w funkcję antyrestart zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- zdejmowana przednia pokrywa osłony umożliwia dotarcie do ścian i narożników,
- uchwyt typu pętla oraz ergonomicznie zaprojektowana rękojeść,
Dane techniczne szlifierki kątowej Makita PC5010C
| waga kg: | 2,5 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4000-9000 obr/min |
| wymiary: | dł. 350 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka stalowa |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 088381865357 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.4 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Pc5010c |
