szczypce Seger'a do pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych [2928-250]
-
Producent:
-
Kod producenta:2928-250
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4355 pkt. |
Profesjonalne szczypce Seger'a do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych firmy BAHCO model 2928-250 (do pierścieni w rozmiarze od 32 - 102mm).
Uniwersalne szczypce wyposażone w wymienne końcówki (odgięte 15° i 90°), które łatwo można wymienić z prostych na kątowe i używać według potrzeb do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych. Mają specjalny mechanizm stopujący.
szczypce 2928-250 zastępują 4 różne szczypce Seger'a
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce Seger'a do pierścieni firmy BAHCO model 2928-250 (do pierścieni w rozmiarze od 32 - 102mm). Jedne szczypce 2928 - .. zastępują:
- szczypce proste do pierścieni zewnętrznych,
- szczypce odgięte o 90o do pierścieni zewnętrznych,
- szczypce proste do pierścieni wewnętrznych,
- szczypce odgięte o 90o do pierścieni wewnętrznych,
szczypce mogą pracować jako szczypce do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych - zmiana funkcji uruchamiana jest jednym przełącznikiem;
szczypce posiadają specjalny mechanizm stopujący (automatyczny w modelu 2928-250), który sprawia, że użycie szczypiec jest łatwiejsze i chroni chwytany pierścień przed zniszczeniem z powodu przyłożenia zbyt dużej siły;
szczypce posiadają na wyposażeniu 6 par końcówek (odgięte o 15o i odgięte o 90o), kluczyk imbusowy do wymiany końcówek.
dodatkowo można kupić taki zestaw końcówek zobacz: 2928-3, lub 2928-4
szczypce 2928-250:
- wymiar A - 250mm;
- wymiar B - 36mm;
- wymiar C - 30mm;
- wymiar D - 22mm;
- zakres pracy dla pierścieni wewnętrznych: 46-102mm;
- zakres pracy dla pierścieni zewnętrznych: 32-102mm;
- średnica końcówek: 2,3; 2,7; 3,0mm;
- waga 505g.
| długość całkowita: | 250 mm |
| EAN: | 7314150056538 |
| długość szczęk: | 36 mm |
| do pierścieni osadczych: |
|
| średnica końcówki: |
|
| zakres średnic pierścienia: | 32-102 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.570 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
