szczypce Seger'a do pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych [2928-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:2928-160
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2259 pkt. |
Profesjonalne szczypce Seger'a do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych firmy BAHCO model 2928-160 (do pierścieni w rozmiarze od 3 - 26mm).
Uniwersalne szczypce wyposażone w wymienne końcówki (odgięte 15° i 90°), które łatwo można wymienić z prostych na kątowe i używać według potrzeb do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce Seger'a do pierścieni firmy BAHCO model 2928-160 (do pierścieni w rozmiarze od 3 - 26mm).
szczypce mogą pracować jako szczypce do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych - zmiana funkcji uruchamiana jest jednym przełącznikiem;
szczypce posiadają na wyposażeniu 5 par końcówek (odgięte o 15o i odgięte o 90o), kluczyk imbusowy do wymiany końcówek. Można kupić dodatkowo taki zestaw końcówek zobacz: 2928-1
szczypce 2928-160:
- wymiar A - 160mm;
- wymiar B - 23,5mm;
- wymiar C - 21,5mm;
- wymiar D - 17mm;
- zakres pracy dla pierścieni wewnętrznych: 7-26mm;
- zakres pracy dla pierścieni zewnętrznych: 3-26mm;
- średnica końcówek: 0,6; 0,9; 1,2mm;
- waga 120g.
| długość całkowita: | 160 mm |
| EAN: | 7314150056514 |
| długość szczęk: | 23,5 mm |
| do pierścieni osadczych: |
|
| średnica końcówki: |
|
| zakres średnic pierścienia: | 3-25 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
