szczypce Seger'a do pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych [2928-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:2928-200
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3191 pkt. |
Profesjonalne szczypce Seger'a do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych firmy BAHCO model 2928-200 (do pierścieni w rozmiarze od 7 - 51mm).
Uniwersalne szczypce wyposażone w wymienne końcówki (odgięte 15° i 90°), które łatwo można wymienić z prostych na kątowe i używać według potrzeb do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych.
szczypce 2928-200 zastępują 4 różne szczypce Seger'a
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce Seger'a do pierścieni firmy BAHCO model 2928-200 (do pierścieni w rozmiarze od 7 - 51mm). Jedne szczypce 2928 - .. zastępują:
- szczypce proste do pierścieni zewnętrznych,
- szczypce odgięte o 90o do pierścieni zewnętrznych,
- szczypce proste do pierścieni wewnętrznych,
- szczypce odgięte o 90o do pierścieni wewnętrznych,
szczypce mogą pracować jako szczypce do pierścieni wewnętrznych lub zewnętrznych - zmiana funkcji uruchamiana jest jednym przełącznikiem;
szczypce posiadają na wyposażeniu 5 par końcówek (odgięte o 15o i odgięte o 90o), kluczyk imbusowy do wymiany końcówek.
dodatkowo można kupić taki zestaw końcówek zobacz: 2928-2
szczypce 2928-200:
- wymiar A - 200mm;
- wymiar B - 32mm;
- wymiar C - 23,5mm;
- wymiar D - 17mm;
- zakres pracy dla pierścieni wewnętrznych: 10-51mm;
- zakres pracy dla pierścieni zewnętrznych: 7-51mm;
- średnica końcówek: 0,9; 1,2; 1,8mm;
- waga 230g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| EAN: | 7314150056521 |
| długość szczęk: | 32 mm |
| do pierścieni osadczych: |
|
| średnica końcówki: |
|
| zakres średnic pierścienia: | 7-51 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.265 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
