szczypce do pierścieni Segera, zewnętrzne, proste, zakres 3-10mm, Bahco [2464 A3]
-
Producent:
-
Kod producenta:2464 A3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1834 pkt. |
Profesjonalne szczypce proste do zewnętrznych pierścieni osadczych BAHCO 2464 A3, przeznaczone do pierścieni w rozmiarze 3 do 10 mm.
Szczypce wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, chromowane, polerowane. Posiadają regulowaną śrubę ograniczającą oraz sprężynę powrotną.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, proste, Bahco [2464 A3]:
- szczypce mają szczęki proste i precyzyjnie wykonane końcówki,
- przeznaczone do zewnętrznych pierścieni osadczych,
- posiadają regulowaną śrubę ograniczającą oraz sprężynę powrotną,
- wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, chromowane, polerowane,
- spełniają wymogi normy ISO 5254
Parametry techniczne szczypiec do pierścieni osadczych, Bahco [2464 A3]:
- długość szczypiec: 120 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 3 - 10 mm,
- średnica końcówki: 1,0-1,5 mm,
- długość szczęk: 32 mm,
- wymiar C: 20 mm,
- wymiar D: 8 mm,
- waga: 95 g
| długość całkowita: | 120 mm |
| EAN: | 7314151406516 |
| długość szczęk: | 32 mm |
| typ szczęki: | płaskie |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 1,0-1,5 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 3-10 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.084 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
