szczypce do pierścieni Segera, zewnętrzne, proste, zakres 10-25mm, Bahco [2900-150]
-
Producent:
-
Kod producenta:2900-150
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1153 pkt. |
Profesjonalne szczypce proste do zewnętrznych pierścieni Segera firmy BAHCO model 2900-150 przeznaczone do pierścieni w rozmiarze 10 do 25 mm.
Szczypce tej serii mają precyzyjnie wykonane końcówki, są oksydowane na czarno i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce mają rękojeści wykonane z PCV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, proste, Bahco [2900-150]:
- szczypce mają szczęki proste i bardzo precyzyjnie wykonane końcówki,
- wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, czernione i zabezpieczone antykorozyjnie,
- przeznaczone do intensywnych prac pod dużym obciążeniem,
- szczypce do zewnętrznych pierścieni osadczych mają sprężynę zwrotną,
- rękojeści wykonane zostały z tworzywa PCV,
- wykonane według DIN5256 (końcówki proste).
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Bahco [2900-150]:
- długość szczypiec A: 150 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 10 - 25 mm;
- średnica końcówki: 1,2 mm,
- wymiar B: 38 mm,
- wymiar C: 20 mm,
- wymiar D: 9,5 mm,
- waga: 120 g.
| długość całkowita: | 150 mm |
| EAN: | 7314150034499 |
| długość szczęk: | 38 mm |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 1,2 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 10-25 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.090 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
