szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, proste z ogranicznikiem, zakres 10-25mm, KNIPEX [49 31 A1]
-
Producent:
-
Kod producenta:49 31 A1
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1369 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami prostymi i ogranicznikiem rozwarcia, zewnętrzne firmy KNIPEX model 49 31 A1 przeznaczone do pierścieni osadzonych na wałkach o średnicy od 10 do 25 mm.
W szczypcach do pierścieni osadczych końcówki wykonane są ze stali sprężynowej o dużej gęstości i wciśnięte w korpus szczypiec co zapewnia dużą wytrzymałość, nawet przy wysokich obciążeniach.
Rękojeści pokryte są antypoślizgowym tworzywem sztucznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, proste z ogranicznikiem rozwarcia, KNIPEX [49 31 A1]:
- łatwiejsza praca dzięki wciskanym końcówkom, wykonanym ze stali sprężynowej o dużej gęstości,
- Z dodatkowym ograniczeniem otwarcia (za pośrednictwem ogranicznika)
- Regulacja za pośrednictwem śruby z gniazdem sześciokątnym
- Sprawdzają się doskonale przy montażu seryjnym, zapobiegając skutecznie zniekształceniu pierścieni
- szczypce przystosowane do ciągłej pracy przy dużych obciążeniach: nawet 10-krotnie dłuższa żywotność niż w przypadku narzędzi z toczonymi końcówkami,
- mają dużą powierzchnię styku na końcówkach, która zapobiega odkształcaniu się pierścieni i pozwala na łatwy montaż,
- szczypce wyposażone zostały w złącze skręcane, które zapewnia precyzyjny ruch szczypiec bez luzu,
- posiadają sprężynę rozwierającą umiejscowioną wewnątrz złącza, dzięki czemu jest zabezpieczona przed zabrudzeniem oraz przypadkowym wypadaniem,
- rękojeści z nasadkami z antypoślizgowego tworzywa sztucznego,
- korpus szczypiec: stal elektryczna chromowo-wanadowa, kuta, hartowana olejowo
- wykonane według DIN5254A (końcówki proste)
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Knipex [49 31 A1]:
- długość szczypiec: 140 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 10-25 mm;
- średnica końcówki: 1,3 mm,
- waga: 100 g.
| długość całkowita: | 140 mm |
| EAN: | 4003773073895 |
| złącze skręcane: | tak |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 1,3 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 10-25 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
