szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 90º, zakres 85-165mm, Bahco [2990-300]
-
Producent:
-
Kod producenta:2990-300
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2271 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami zakrzywionymi pod kątem 90º, zewnętrzne firmy BAHCO model 2990-300 przeznaczone do pierścieni w rozmiarze 85 do 165 mm.
Szczypce tej serii mają precyzyjnie wykonane końcówki, są oksydowane na czarno i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce mają rękojeści wykonane z PCV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 90º, Bahco [2990-300]:
- szczypce mają szczęki kątowe 90º i bardzo precyzyjnie wykonane końcówki,
- wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, czernione i zabezpieczone antykorozyjnie,
- przeznaczone do intensywnych prac pod dużym obciążeniem,
- szczypce do zewnętrznych pierścieni osadczych mają sprężynę zwrotną,
- rękojeści wykonane zostały z tworzywa PCV,
- wykonane według DIN5256 (końcówki kątowe 90º).
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Bahco [2990-300]:
- długość szczypiec A: 300 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 85 - 165 mm;
- średnica końcówki: 3,1 mm,
- wymiar B: 72 mm,
- wymiar C: 35 mm,
- wymiar D: 14 mm,
- waga: 490 g.
| długość całkowita: | 300 mm |
| EAN: | 7314150121267 |
| długość szczęk: | 72 mm |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 3,1 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 85-165 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.610 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
