szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 90º, zakres 40-100mm, Bahco [2990-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:2990-200
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1748 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami zakrzywionymi pod kątem 90º, zewnętrzne firmy BAHCO model 2990-200 przeznaczone do pierścieni w rozmiarze 40 do 100 mm.
Szczypce tej serii mają precyzyjnie wykonane końcówki, są oksydowane na czarno i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce mają rękojeści wykonane z PCV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 90º, Bahco [2990-200]:
- szczypce mają szczęki kątowe 90º i bardzo precyzyjnie wykonane końcówki,
- wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, czernione i zabezpieczone antykorozyjnie,
- przeznaczone do intensywnych prac pod dużym obciążeniem,
- szczypce do zewnętrznych pierścieni osadczych mają sprężynę zwrotną,
- rękojeści wykonane zostały z tworzywa PCV,
- wykonane według DIN5256 (końcówki kątowe 90º).
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Bahco [2990-200]:
- długość szczypiec A: 200 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 40 - 100 mm;
- średnica końcówki: 2,2 mm,
- wymiar B: 51 mm,
- wymiar C: 27 mm,
- wymiar D: 12 mm,
- waga: 280 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| EAN: | 7314150034529 |
| długość szczęk: | 51 mm |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 2,2 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 40-100 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.300 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
