szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 90º, zakres 3-10mm, Bahco [2990-125]
-
Producent:
-
Kod producenta:2990-125
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1284 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami zakrzywionymi pod kątem 90º, zewnętrzne firmy BAHCO model 2990-125 przeznaczone do pierścieni w rozmiarze 3 do 10 mm.
Szczypce tej serii mają precyzyjnie wykonane końcówki, są oksydowane na czarno i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce mają rękojeści wykonane z PCV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 90º, Bahco [2990-125]:
- szczypce mają szczęki kątowe 90º i bardzo precyzyjnie wykonane końcówki,
- wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, czernione i zabezpieczone antykorozyjnie,
- przeznaczone do intensywnych prac pod dużym obciążeniem,
- szczypce do zewnętrznych pierścieni osadczych mają sprężynę zwrotną,
- rękojeści wykonane zostały z tworzywa PCV,
- wykonane według DIN5256 (końcówki kątowe 90º).
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Bahco [2990-125]:
- długość szczypiec A: 125 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 3 - 10 mm;
- średnica końcówki: 0,8 mm,
- wymiar B: 25,7 mm,
- wymiar C: 18 mm,
- wymiar D: 9,5 mm,
- waga: 80 g.
| długość całkowita: | 125 mm |
| EAN: | 7314150121250 |
| długość szczęk: | 25,7 mm |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 0,8 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 3-10 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.090 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
