szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 45º, zakres 10-25mm, KNIPEX [46 31 A12]
-
Producent:
-
Kod producenta:46 31 A12
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 791 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, KNIPEX 46 31 A12, z końcówkami zakrzywionymi pod kątem 45º, przeznaczone do pierścieni osadzonych na wałku o średnicy od 10 do 25 mm.
W szczypcach do pierścieni osadczych końcówki wykonane są ze stali sprężynowej o dużej gęstości i wciśnięte w korpus szczypiec co zapewnia dużą wytrzymałość, nawet przy wysokich obciążeniach.
Rękojeści pokryte są antypoślizgowym tworzywem sztucznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce do pierścieni Segera zewnętrzne, kątowe 45°, KNIPEX [46 31 A12]:
- mocne, odkuwane szczypce, przeznaczone do montażu pierścieni osadczych sprężynujących na wałach o średnicy ∅ 10 - 25 mm,
- końcówki szczypiec zakrzywione pod kątem 45° ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach,
- stabilne końcówki zabezpieczają chwytany przedmiot przed wyślizgnięciem się,
- korpus szczypiec i końcówki wykonane są ze stali szlachetnej chromowo-wanadowej, kute, hartowane olejowo,
- szczypce są dodatkowo fosforanowane, czarne,
- rękojeści posiadają nasadki z antypoślizgowego tworzywa sztucznego.
Parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Knipex [46 31 A12]:
- długość szczypiec: 130 mm,
- do pierścieni osadczych: zewnętrznych,
- końcówki wygięte pod kątem: 45°,
- obsługiwany zakres pierścieni: 10 - 25 mm,
- średnica końcówki: 1,3 m,
- waga: 85 g
| długość całkowita: | 210 mm |
| EAN: | 4003773067009 |
| złącze skręcane: | tak |
| do pierścieni osadczych: | zewnętrznych na wałkach |
| średnica końcówki: | 2,3 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 40-100 mm |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.097 kg |
| długość opakowania: | 13.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.7 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
