szczypce do pierścieni Segera wewnętrzne, kątowe 90º, zakres 12-25mm, KNIPEX [44 21 J11]
-
Producent:
-
Kod producenta:44 21 J11
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 738 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami zakrzywionymi pod kątem 90º, wewnętrzne firmy KNIPEX model 44 21 J11 przeznaczone do pierścieni osadzonych w otworach o średnicy od 12 do 25 mm.
Posiadają stabilne końcówki zabezpieczające przed wyślizgiwaniem się z chwytanego przedmiotu.
Rękojeści pokryte są antypoślizgowym tworzywem sztucznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do pierścieni Segera wewnętrzne, kątowe 90º, KNIPEX [44 21 J11]:
- szczypce wyposażone w mocne, odkuwane końcówki,
- posiadają stabilne końcówki zabezpieczające przed wyślizgiwaniem się z chwytanego przedmiotu,
- rękojeści pokryte są antypoślizgowym tworzywem sztucznym,
- korpus szczypiec i końcówki: stal szlachetna chromowo-wanadowa, kuta, hartowana olejowo,
- wykonane według DIN5256D (końcówki zakrzywione pod kątem 90º)
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Knipex [44 21 J11]:
- długość szczypiec: 130 mm,
- do pierścieni osadczych: wewnętrznych,
- typ złącza: zakuwany, stały,
- sprężyna: tak,
- obsługiwany zakres pierścieni: 12 - 25 mm;
- średnica końcówki: 1,3 m,
- waga: 88 g.
| długość całkowita: | 130 mm |
| EAN: | 4003773022886 |
| złącze skręcane: | nie |
| do pierścieni osadczych: | wewnętrznych w otworach |
| średnica końcówki: | 1,3 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 12-25 mm |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.088 kg |
| długość opakowania: | 13 cm |
| szerokość opakowania: | 4.8 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
