szczypce do pierścieni Segera wewnętrzne, kątowe 90º, zakres 122-300mm, KNIPEX [44 20 J51] z blokadą
-
Producent:
-
Kod producenta:44 20 J51
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5996 pkt. |
Profesjonalne szczypce do pierścieni Segera z końcówkami zakrzywionymi pod kątem 90º, wewnętrzne z blokadą firmy KNIPEX model 48 21 J41.
Przeznaczone do pierścieni sprężystych osadzonych w otworach o średnicy od 120 do 300 mm.
W szczypcach do pierścieni osadczych końcówki wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, walcowanej i hartowanej olejowo, a korpus szczypiec ze stali walcowanej o dużej wytrzymałości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce do pierścieni Segera wewnętrzne, kątowe 90º, KNIPEX [44 20 J51]:
- szczypce do wewnętrznych pierścieni Segera wyposażone w mechanizm blokujący i z dźwignię zwalniającą,
- posiadają wymienne końcówki, zakrzywione pod kątem 90°,
- szczypce malowane proszkowo na kolor czarny,
- wykonane zostały zgodnie z normą DIN 5256 D,
- korpus szczypiec jest ze stali walcowanej o dużej wytrzymałości,
- końcówki wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, walcowanej i hartowanej olejowo.
parametry szczypiec do pierścieni osadczych, Knipex [44 20 J51]:
- długość szczypiec: 590 mm,
- do pierścieni osadczych: wewnętrznych,
- typ złącza: skręcany,
- sprężyna: nie,
- blokada: tak
- obsługiwany zakres pierścieni: 120 - 300 mm;
- średnica końcówki: 3,5 m,
- waga: 1803 g.
| długość całkowita: | 590 mm |
| EAN: | 4003773024958 |
| złącze skręcane: | tak |
| do pierścieni osadczych: | wewnętrznych w otworach |
| średnica końcówki: | 3,5 mm |
| zakres średnic pierścienia: | 120-300 mm |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.803 kg |
| długość opakowania: | 59 cm |
| szerokość opakowania: | 14.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
