szczypce chwytające od czoła i z boku 3-16mm, TwinGrip, Knipex [82 02 150] rękojeści dwukomponentowe
-
Producent:
-
Kod producenta:82 02 150
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1168 pkt. |
Szczypce chwytające od czoła i z boku, TwinGrip Knipex 82 02 150, o zakresie chwytania 3 - 16 mm, z rękojeściami dwukomponentowymi Comfort.
Dzięki specjalnej konstrukcji szczęk i uzębienia szczypce mają możliwość chwytania obrobionych śrub, szpilek zarówno od czoła jak i z boku.
Szczypce wykute z wysokogatunkowej stali elektrotechnicznej chromowo-wanadowej, hartowane olejowo, a zęby dodatkowo hartowane indukcyjnie do ok. 61 HRC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce chwytające od czoła i z boku 3-16mm, z rękojeściami Comfort, TwinGrip, Knipex [82 02 150]:
- szczypce chwytające z możliwością regulacji zakresu pracy od 3mm do 16mm, z rękojeściami dwukomponentowymi Comfort,
- dzięki specjalnej konstrukcji szczęk i uzębienia szczypce mają możliwość chwytania od czoła i z boku, także w trudno dostępnych miejscach,
- posiadają niezawodne chwytanie z przodu płaskich detali dzięki trzem punktom przyłożenia,
- 2-strefowa szczęka z przeciwstawnymi zębami zapewnia maksymalny chwyt przy dokręcaniu i luzowaniu śrub ze zużytymi łbami i gwintami,
- wyposażone są w przegub ślizgowy z regulacją za pomocą przycisku do precyzyjnego ustawienia ramion szczypiec dla uzyskania największej siły chwytania,
- posiadają blokadę zacisku, która zmniejsza ryzyko zmiażdżenia palców,
- szczypce są trwałe i sprężyste dzięki solidnemu przegubowi skrzynkowemu,
- zostały wykute z wysokogatunkowej stali elektrotechnicznej chromowo-wanadowej, hartowane olejowo, a zęby dodatkowo hartowane indukcyjnie do ok. 61 HRC
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC CHWYTAJĄCYCH CZOŁOWYCH KNIPEX [82 02 150]:
- zakres pracy szczypiec: 3 - 16 mm,
- wykończenie: czarne, fosforanowane,
- rękojeści: dwukomponentowe Comfort,
- wymiary (D x S x W): 150 x 45 x 18 mm,
- waga: 278 g
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga: | 278 g |
| EAN: | 4003773089360 |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.289 kg |
| długość opakowania: | 22.7 cm |
| szerokość opakowania: | 12.2 cm |
| wysokość opakowania: | 6.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
