syntetyczny kamień do ostrzenia, ziarnistość 320, Bahco [LS-PIERRE CORINDON]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS-PIERRE CORINDON
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 538 pkt. |
Syntetyczny kamień do ostrzenia firmy Bahco [LS-PIERRE CORINDON] przeznaczona do ostrzenia niewielkich ostrzy: nożyczki, sekatory, noże, scyzoryki itp..
Osełka ma ziarnistość 320 ziaren/cm².
Dla zwiększenia efektywności należy przed ostrzeniem kamień zwilżyć benzyną lub olejem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
syntetyczny kamień do ostrzenia, Bahco [LS-PIERRE CORINDON]:
- syntetyczny kamień do ostrzenia niewielkich ostrzy,
- dla zwiększenia efektywności należy przed ostrzeniem kamień zwilżyć benzyną lub olejem,
- ziarnistość 400 ziaren/cm² stosowane jest do dokładnego szlifowania powierzchni ostrza,
Parametry ostrzałki Bahco [LS-PIERRE CORINDON]]:
- długość osełki: 100 mm,
- ziarnistość osełki: 320 ziaren/cm²,
- waga: 50 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga: | 75 g |
| EAN: | 7311518009977 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
