stołowa piła taśmowa, przecinarka 900W Makita [LB1200F]
-
Producent:
-
Kod producenta:LB1200F
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 31613 pkt. |
Profesjonalna stołowa przecinarka taśmowa MAKITA model LB1200F z wydajnym silnikiem o mocy 900W i 4 brzeszczotami na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Przecinarka taśmowa ze stołem odchylanym pod kątem 45°, do cięcia różnych materiałów, w zależności od zastosowanego brzeszczotu. Posiada 2 biegi pozwalające na dobór właściwej prędkości posuwu taśmy w zależności od ciętego materiału i wyłącznik z funkcją "anty-restart", zapobiegający przypadkowemu włączeniu w przypadku zaniku napięcia.
Przecinarka posiada odciąg pyłu z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego i pojemnik na wióry.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.stołowa pilarka taśmowa 900W Makita LB1200F
- przecinarka taśmowa LB1200F to jedna z lepszych stołowych przecinarek na rynku, świetnie się sprawdza przy pracach warsztatowych czy przy krótkich pracach seryjnych
- wyposażona jest w silnik o mocy 900W z wystarczającym zapasem mocy do cięcia detali nawet o większej grubości
- posiada wyłącznik z funkcją "anty-restart" zapobiegający przypadkowemu włączeniu w przypadku zaniku napięcia
- 2 biegi pozwalają na dobór właściwej prędkości posuwu taśmy w zależności od ciętego materiału
- dioda LED oświetla miejsce pracy
- na podstawie narzędzia zamontowane są duże koła ułatwiające transport
- stół jest odchylany pod kątem 45°
- posiada odciąg pyłu z możliwością podłączenia urządzenia odsysającego i pojemnik na wióry
Parametry techniczne piły taśmowej Makita LB1200F
- Moc znamionowa: 900 W
- Minimalny promień cięcia: 35 mm
- Prędkość brzeszczotu - niska (50 Hz): 400 m/min
- Prędkość brzeszczotu - wysoka (50 Hz): 800 m/min
- Maks. wysokość cięcia: 165 mm
- Wymiary (D x S x W): 615 x 775 x 1600 mm
- Waga (EPTA): 82,0 kg
Wyposażenie przecinarki Makita LB1200F
- brzeszczot bezkońcowy do drewna, cięcie poprzeczne, B-16667
- brzeszczot bezkońcowy do drewna, uniwersalny, B-16673
- brzeszczot bezkońcowy do drewna, cięcie krzywizn, B-16689
- brzeszczot bezkońcowy do metali nieżelaznych, B-16695
- prowadnica równoległa, JM21080230
- prowadnica kątowa, JM21080260
- popychacz, JM21080290
- przyłącze pojemnika na pył, JM21080293
- stół
- kieszeń na wióry
- rękojeść stołu
- Instrukcja obsługi
| waga kg: | 82,9 kg |
| na wyposażeniu: | 4 szt. taśm tnących [B-16667; B-16673; B-16689 i B-16695]; prowadnica równoległa [JM21080230]; prowadnica kątowa [JM21080260]; popychacz [JM21080290]; przyłącze do pojemnika na wióry [JM21080293] |
| moc znamionowa: | 900 W |
| prędkość brzeszczotu: | 8,33-16,66 m/s |
| wymiary taśmy brzeszczotu: | 2240x16x0,5 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381612128 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 88.2 kg |
| długość opakowania: | 50 cm |
| szerokość opakowania: | 52 cm |
| wysokość opakowania: | 115 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
