przecinarka tarczowa do metalu 2200W, 355mm Makita [LW1401]
-
Producent:
-
Kod producenta:LW1401
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10860 pkt. |
Profesjonalna tarczowa przecinarka do metalu Makita model LW1401, z silnikiem 2200W wyposażona w tarczę korundową o średnicy 355mm. Pakowana w kartonie.
Przecinarka LW1401 znakomicie sprawdza się przy cieciu metali, żelaza i profili żeliwnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna przecinarka do metalu 2200W, Makita LW1401:
- przecinarka tarczowa do metalu LW1401 wyposażona jest w silnik o mocy 2200W ,
- przeznaczona jest do przecinania metali, żelaza i profili żeliwnych,
- przecinarka LW1401 posiada wzmocnioną zębatkę wirnika,
- dzięki regulacji kąta imadła możliwość cięcia pod kątem 15⁰, 30⁰, 45⁰,
- większe bezpieczeństwo obsługi dzięki opuszczanej osłonie czołowej,
- posiada blokadę wrzeciona, która pomaga w szybkiej wymianie tarczy tnącej.
Dane techniczne przecinarki Makita LW1401:
- moc: 2200W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3800 obr/min,
- typ tarczy: korundowe,
- średnica tarczy: 355 mm ,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm
- zdolność cięcia przy kącie 90°:
- rura o maksymalnej średnicy: 127 mm,
- profil o maksymalnych wymiarach: 115x130 mm, lub 119x119 mm,
- zdolność cięcia przy kącie 45°:
- rura o maksymalnej średnicy: 127 mm,
- profil o maksymalnych wymiarach: 115x103 mm, lub 100x100 mm,
- wymiary: 500 x 290 x 620 mm,
- waga (EPTA): 18,3 kg.
Wyposażenie przecinarki Makita LW1401:
- tarcza ze spieku twardego,
- nakrętka M6: [931302-2],
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 18,3 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza ze spieku twardego, nakrętka M6: [931302-2], opakowanie: karton, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| moc znamionowa: | 2200 W |
| max zakres cięcia : | 115x130mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381807920 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 21.4 kg |
| długość opakowania: | 36.5 cm |
| szerokość opakowania: | 56 cm |
| wysokość opakowania: | 46 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
