statyw teleskopowy tripod do lampy DML805 Makita [GM00002283]
-
Producent:
-
Kod producenta:GM00002283
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3264 pkt. |
Statyw do lamp Makita [GM00002283] przeznaczony do montażu jednej lampy, lub po zamontowaniu dołączonego pałąka dwóch lamp roboczych z gwintem 1/4".
Trójnożna konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność statywu nawet po wysunięciu do maksymalnej wysokości. Statyw z regulacją wysokości w zakresie 66 - 150 cm zapewnia pełną elastyczność w ustawianiu światła roboczego na wymaganą wysokość.
Statyw jest kompatybilny z lampą Makita DML805.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Statyw typu TRIPOD do lamp Makita [GM00002283]:
- statyw może być używany do montażu 1 lub 2 lamp roboczych z gwintem 1/4",
- do zamontowania dwóch lamp jednocześnie służy pałąk dołączony do statywu,
- statyw został wykonany z trwałej i solidnej stali,
- wysokość statywu można regulować w zakresie 66 - 150 cm, co pozwala na szybkie ustawienie lampy na żądanej wysokości,
- dzięki solidnej konstrukcji TRIPOD statyw zachowuje stabilność nawet po rozsunięciu na maksymalną wysokość,
- statyw kompatybilny z lampą Makita DML805.
Parametry techniczne statywu do lamp Makita [GM00002283]:
- wysokość: 66-150 cm,
- szerokość: 65 cm,
- waga: 3kg
Skład zestawu Makita [GM00002283]:
- statyw GM00001381,
- uchwyt górny,
- adapter do mocowania dwóch lamp.
| waga kg: | 3,0 kg |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381579476 |
| zakres regulacji wysokości: | 66-1150 cm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.35 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
