akumulatorowa lampa LED 18V Li-lon DeWalt [DCL050-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCL050-XJ
249,90zł brutto
203,17zł netto
272,03zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Średnia ocena: | 3 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2499 pkt. |
Akumulatorowa lampa LED z obrotową głowicą DCL050, XR 18V w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Współpracuje ze wszystkimi akumulatorami Li-Ion DeWALT o napięciu 18V i akumulatorami FlexVolt 54V.
Generuje światło o natężeniu 250 lub 450 lumenów, zgodna z klasą ochrony IP54.
akumulatorowa lampa LED z ruchomą głowicą DCL050, XR 18V:
- lampa ma możliwość regulacji natężenia światła zapewniające maksymalna jasność lub oszczędzanie energii dla dłuższego czasu pracy,
- posiada szeroki lub wąski strumień światła dający 250 lub 450 lumenów,
- lampa na jednym naładowaniu akumulatora świeci do 10h pracy,
- 9 pozycji regulacji głowicy lampy umożliwia odpowiednie ustawienie kierunku światła,
- lampa wyposażona jest w zaczep pozwalający na wygodne jej zawieszenie i może też być stawiana w sposób swobodny
- Ulepszona, ergonomiczna budowa narzędzia oraz ogumowana rękojeść zwiększają komfort podczas pracy
- lampa kompatybilna z akumulatorami Li-Ion akumulatorami o napięciu roboczym 18V,
- w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie,
parametry techniczne lampy DCL050:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- strumień światła: 240 lm lub 450 lm,
- typ żarówki: LED,
- klasa ochrony: IP54,
- wymiary (wyskość x długość): 345 x 95 mm,
- waga (z akumulatorem): 1100 g.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,

| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | wieszak |
| wymiary: | dł 95 x wys 345 mm |
| klasa ochrony: | 54 IP |
| strumień światła: | 250-450 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048469163 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 0.91 kg |
| długość opakowania: | 22.30 cm |
| szerokość opakowania: | 20.20 cm |
| wysokość opakowania: | 7.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Dla mnie super, mocne światło, przegubowa, przydatna do wielu prac, b,dobra jakość.
-
wreszcie przybyła do mnie:)Zalety:działaWady:mam nadzieje ze nie znajde
-
wkrótce porownam jej moc osobiscieZalety:na filmiku jest mocny strumien swiatłaWady:długo trzeba czekac
