Składany nóż monterski dla elektryka Knipex [16 20 50 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 20 50 SB
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 602 pkt. |
Składany nóż monterski dla elektryka Knipex [16 20 50 SB] z rękojeścią z tworzywa.
Posiada ostrze proste wykonane ze stali nierdzewnej, a częściowo wyprofilowane do ściągania izolacji z kabli PVC.
Nóż monterski przydatny do wielu prac w serwisie elektrycznym i elektrotechnicznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Składany nóż monterski dla elektryka Knipex [16 20 50 SB]:
- uniwersalny składany nóż do codziennego użytku z ostrzem prostym wyprofilowanym do ściągania izolacji z kabli,
- ergonomiczny kształt rękojeści dla komfortowego trzymania i łatwego prowadzenia,
- korpus wykonany z trwałego, udaroodpornego plastiku,
- dobre przenoszenie siły podczas użytkowania,
- wyposażony w zaczep na końcu noża, który umożliwia zamocowanie linki asekuracyjnej,
- nadaje się także do narzędzi na uwięzi KNIPEX Tethered Tools*,
- ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, jest trwałe i wytrzymałe, najwyższej jakości, wyjątkowo ostre (wyprodukowane przez firmę Solingen),
- otwór w kształcie rombu w ostrzu pozwala na dokręcanie i odkręcanie (przy schowanym ostrzu) np. szekli
Parametry techniczne składanego noża Knipex [16 20 50 SB]:
- długość ostrza: 80 mm,
- wymiary noża ze schowanym ostrzem: 120 x 34 x 14 mm,
- waga: 85 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| rodzaj ostrza: | ostrze składane |
| EAN: | 4003773082705 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.115 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 3.4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
