sieciowy odkurzacz przemysłowy 1200W, sucho / mokro, oczyszczacz filtra, Smart [SM-04-03040AF]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-04-03040AF
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7368 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz firmy Smart model SM-04-03040AF z silnikiem o mocy 1200W, przeznaczony do pracy na sucho i mokro.
Odkurzacz przemysłowy posiada 40l zbiornik i funkcję dmuchawy.
Odkurzacz polecany jest do do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej.
elektryczny odkurzacz przemysłowy 1200 W, Smart SM-04-03040AF:
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem 1200 W do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej,
- kabel o długości 5m i wąż ssący o średnicy 35mm i długości 1,5m zapewnia sprawne usuwanie odpadów i komfortową pracę,
- możliwość uruchamiania odkurzacza z poziomu podłączonego elektronarzędzia lub samodzielnej pracy odkurzacza,
- pływakowy zawór bezpieczeństwa i korek spustowy pozwalają na bezpieczną i komfortową obsługę,
- wskaźnik napełnienia informuje o konieczności usunięcia urobku,
- możliwość pracy na mokro i sucho,
- funkcja nadmuchu,
- dwa przednie koła skrętne ułatwiają manewrowanie, natomiast duże koła tylne zwiększają stabilność odkurzacza,
- wbudowane gniazdo sieciowe pozwala na podłączenie elektronarzędzia o maksymalnej mocy 2000 W,
- opcja ręcznego otrząsania filtra, która zabezpiecza przed zapychaniem i spadkami mocy ssącej,
- praktyczny uchwyt na kabel zasilający.
Parametry techniczne odkurzacza SM-04-03040AF
- moc: 1200W,
- napięcie: 230V,
- pojemność zbiornika: 40L,
- długość węża: 1,5 m,
- przepływ powietrza: 1,85 m3/min,
- długość kabla: 5 m,
- ciśnienie: 17 kPa,
- poziom ciśnienia akustycznego: 76dB(A),
- poziom mocy akustycznej: 86dB(A),
- maksymalna moc elektronarzędzia: 2000W,
- wymiary: 380 x 350 x 860 mm
- waga: 11,90 kg
wyposażenie odkurzacza SM-04-03040AF
- wąż elastyczny: 1,5m,
- rura metalowa (435mm) x2 szt,
- szczotka sucho/ mokro,
- szczotka do tapicerki,
- końcówka okrągła,
- końcówka szczelinowa,
- przejściówka do elektronarzędzi.
| waga kg: | 11,5 kg |
| na wyposażeniu: | wąż elastyczny: 1,5m, rura metalowa (435mm) x2 szt, szczotka sucho/ mokro, szczotka do tapicerki, końcówka okrągła, końcówka szczelinowa, przejściówka do elektronarzędzi. |
| wymiary: | 380 x 350 x 860 mm |
| max podciśnienie: | 17 kPa |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| pojemność zbiornika: | 40 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1850 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
