sieciowy odkurzacz przemysłowy 1200W Makita [VC3012M]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC3012M
2105,46zł brutto
1711,75zł netto
2148,98zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21054 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz Makita model VC3012M z silnikiem o mocy 1200W przeznaczony do pracy na sucho i mokro, wyposażony w zbiornik 24 litrów. Klasa czystości powietrza M.
Wydajny odkurzacz przemysłowy z niższym poziomem hałasu (59 dB(A)) zapewnia bardziej komfortowe warunki pracy.
Odkurzacz posiada automatyczne gniazdo zanikowe 2600 W - włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia. Został wyposażony w ręczne otrząsanie filtra - Push & Clean. Wkład filtrujący można czyścić wodą.
elektryczny odkurzacz przemysłowy 1200W Makita VC3012M
- przemysłowy odkurzacz VC3012M z silnikiem 1200W przeznaczony do pracy na sucho i mokro w klasie filtracji pyłów M
- Klasa M - pochłania pył o wielkości od 0,1mg/m³ do 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie pyły mineralne powstałe w czasie obróbki materiałów budowalnych takich jak beton, kamień, mur, tynk, jastrych, pył gipsowy czy drewno
- technika Push & Clean - ręczne otrząsanie filtra
- wysoka wydajność oraz mobilność
- płaska pokrywa górna umożliwia położenie elektronarzędzia
- pojemnik do składowania osprzętu umieszczony z tyłu pokrywy silnika
- automatyczne gniazdo zanikowe 2400 W
- automatyczne włączanie / wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia
- niższy poziom hałasu (59 dB(A)) zapewnia bardziej komfortowe warunki pracy
- wkład filtrujący (harmonijkowy) wykonany z polipropylenu (PET) zabezpiecza turbinę przed kurzem oraz drobnymi zanieczyszczeniami
- możliwość czyszczenia wkładu filtrującego wodą
Dane techniczne odkurzacza VC3012M
- Moc znamionowa: 1200 W
- Maks. przepływ powietrza: 3600 l/min
- Maks. Podciśnienie: 250 mbar
- Pojemność zbiornika:
- na mokro: 19 l,
- na sucho: 24 l
- Wymiary (D x S x W): 485 x 380 x 595 mm
- Waga (EPTA): 11 kg
wyposażenie odkurzacza VC3012M
- filtr harmonijkowy [
P-70219],
- worki flizelinowe (5szt.) [
P-84078],
- worek foliowy,
- rury (inox) 2szt. ∅35 x 505 mm [P-70437],
- rura wygięta (inox) [
P-70346],
- wąż ssący ∅32 mm x 4 m [
P-84084],
- ssawka do podłóg 36 x 300 mm [
P-81789],
- ssawka szczelinowa [
W6084],
- adapter węża 32 / 58 mm [
W30928],
- końcówka węża [
417765-1],
- adapter ∅38 mm [
W107418688],
- adapter szybkozłączny do narzędzi ∅27-25 / 35 mm [
P-70378],
- adapter gumowy ∅38 mm [
424379-9],
- uchwyt rury [
W302004018],
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 11 kg |
| na wyposażeniu: | filtr harmonijkowy [P-70219], worki flizelinowe (5szt.) [P-84078], worek foliowy, rury (inox) 2szt. ∅35 x 505 mm [P-70437], rura wygięta (inox) [P-70346], wąż ssący ∅32 mm x 4 m [P-84084], ssawka do podłóg 36 x 300 mm [P-81789], ssawka szczelinowa [W6084], adapter węża 32 / 58 mm [W30928], końcówka węża [417765-1], adapter ∅38 mm [W107418688], adapter szybkozłączny do narzędzi ∅27-25 / 35 mm [P-70378], adapter gumowy ∅38 mm [424379-9], uchwyt rury [W302004018], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 485 x 380 x 595 mm |
| max podciśnienie: | 25 kPa |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| pojemność zbiornika: | 24 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 3600 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | M |
| EAN: | 088381829458 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 15.6 kg |
| długość opakowania: | 60 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 67 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
