sieciowy odkurzacz przemysłowy 1000W Makita [VC2012L]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC2012L
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9557 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz Makita model VC2012L, z silnikiem o mocy 1000 W przeznaczony do pracy na sucho i mokro, wyposażony w zbiornik ze stali nierdzewnej 15 litrów. Klasa czystości powietrza L.
Łatwy i prosty w użytkowaniu odkurzacz, do czyszczenia i odpylania, idealny do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających i zakładach przemysłowych.
Odkurzacz posiada automatyczne gniazdo zanikowe 2600 W - włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia. Wyposażony w ręczne otrząsanie filtra - Push & Clean, oraz przydatną funkcję dmuchawy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.odkurzacz przemysłowy 1000W Makita VC2012L
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem 1000W przeznaczony do pracy na sucho i mokro w klasie filtracji pyłów L
- Klasa L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych
- łatwy i prosty w użytkowaniu, przeznaczony do czyszczenia i odpylania
- idealny do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających i zakładach przemysłowych
- kompaktowa i ergonomiczna budowa zapewnia łatwy transport i przechowywanie
- funkcja dmuchawy
- wkład filtrujący (harmonijkowy) wykonany z polietylenu (PET) zabezpiecza turbinę przed kurzem oraz drobnymi zanieczyszczeniami, a worek na pył z włókniny pozwala na zbieranie wilgotnych zanieczyszczeń bez obawy o jego uszkodzenie
- automatyczne gniazdo zanikowe 2600W
- automatyczne włączanie/ wyłączanie odkurzacza po uruchomieniu elektronarzędzia
- odkurzacz ma funkcję Push & Clean ręcznego otrząsania filtra.
- odkurzacz wyposażony jest w innowacyjne rozwiązanie przechowywania węża za pomocą elastycznego pasa gumowego, oraz specjalny pojemnik do przechowywania osprzętu
- płaska pokrywa górna umożliwia położenie elektronarzędzia
- 20-litrowy pojemnik ze stali nierdzewnej z dwoma kołami i dwoma kółkami samonastawnymi zapewniającymi stabilność i mobilność
Dane techniczne odkurzacza VC2012L
- moc znamionowa: 1000 W
- maks. przepływ powietrza: 3600 l/min
- maks. podciśnienie: 210 mbar
- pojemność zbiornika:
-na mokro: 12 l,
-na sucho: 15 l.
- długość przewodu zasilającego: 7,5 m
- wymiary (D x S x W): 390 x 395 x 505 mm
- waga (EPTA): 7 kg
wyposażenie odkurzacza Makita VC2012L:
- filtr harmonijkowy P-70219;
- ssawka do podłóg P-70465;
- rura wygięta (rękojeść) P-72908;
- rura prosta (2szt.) 36mm x 52cm P-72942;
- wąż elastyczny 32mm x 3,5m P-81739;
- adapter węża 32mm/25-38mm P-81745;
- ssawka szczelinowa W6084;
- worek foliowy P-70297;
- worek flizelinowy P-72899;
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/VC2512L.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/VC2512L.pdf
| waga kg: | 7 kg |
| na wyposażeniu: | zestaw do odkurzania, worki foliowe i flizelinowe, filtr, pojemnik na akcesoria, |
| wymiary: | 390 x 395 x 505 mm |
| max podciśnienie: | 21 kPa |
| moc znamionowa: | 1000 W |
| pojemność zbiornika: | 15 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 3600 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381684767 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 11.48 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 63 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
