sieciowy odkurzacz przemysłowy 1000W, Makita [VC2000L]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC2000L
597,65zł brutto
485,90zł netto
625,24zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5976 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz firmy Makita model VC2000L z silnikiem o mocy 1000W w klasie filtracji pyłów L, przeznaczony do pracy na sucho i mokro.
Odkurzacz przemysłowy posiada 16l zbiornik i funkcję dmuchawy. Kompaktowa i ergonomiczna budowa zapewnia łatwy transport i przechowywanie.
Odkurzacz polecany jest do do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej.
elektryczny odkurzacz przemysłowy 1000W Makita VC2000L
- przemysłowy odkurzacz z silnikiem 1000W do zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających, zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej
- możliwość pracy na mokro i na sucho
- klasa filtracji pyłów L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych
- łatwy i prosty w użytkowaniu, do czyszczenia i odpylania
- kompaktowa i ergonomiczna budowa zapewnia łatwy transport i przechowywanie
- posiada funkcję dmuchawy
- wkład filtrujący (harmonijkowy) wykonany z polietylenu (PET) zabezpiecza turbinę przed kurzem oraz drobnymi zanieczyszczeniami
- worek na pył z włókniny pozwala na zbieranie wilgotnych zanieczyszczeń bez obawy o jego uszkodzenie
- wygodne przechowywanie przewodu zasilającego na uchwycie umieszczonym na obudowie urządzenia
- 20-litrowy pojemnik z tworzywa sztucznego i dwoma kółkami samonastawnymi zapewniającymi idealną stabilność i mobilność
Dane techniczne odkurzacza VC2000L
- moc znamionowa: 1000 W
- maks. przepływ powietrza: 3600 l/min
- maks. Podciśnienie: 210 mbar
- pojemność zbiornika:
- na mokro: 13 l,
- na sucho: 16 l,
- na mokro: 13 l,
- długość przewodu zasilającego: 5 m
- poziom ciśnienia akustycznego: 72 dB(A)
- wymiary (D x S x W): 375 x 385 x 505 mm
- waga (EPTA): 7,5 kg
wyposażenie odkurzacza VC2000L
- filtr harmonijkowy, P-70219
- rura prosta aluminiowa (2 szt.), P-72942
- wąż elastyczny ø32 mm x 3,5 m z rękojeścią, P-81739
- szczotka do podłóg 260 mm, W107402706
- uchwyt rury, W107409979
- szczotka uniwersalna, W14295
- ssawka szczelinowa, W29541
- worek flizelinowy P-72899 (1 szt.)
- worek foliowy P-70297 (1 szt.)
- instrukcja użytkownika
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
| waga kg: | 7,5 kg |
| na wyposażeniu: | filtr harmonijkowy, P-70219; rura prosta aluminiowa (2 szt.), P-72942; wąż elastyczny ø32 mm x 3,5 m z rękojeścią, P-81739; szczotka do podłóg 260 mm, W107402706; uchwyt rury, W107409979; szczotka uniwersalna, W14295; ssawka szczelinowa, W29541; worek flizelinowy P-72899 (1 szt.); worek foliowy P-70297 (1 szt.) |
| wymiary: | 375 x 385 x 505 mm |
| max podciśnienie: | 21 kPa |
| moc znamionowa: | 1000 W |
| pojemność zbiornika: | 16 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 3600 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381895774 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.4 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
