ścisk do mocowania lamp Nova i Vega do rur ø40-50mm, Scangrip [03.5341]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5341
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1409 pkt. |
Mocny i trwały ścisk do lamp Scangrip [03.5341] przeznaczony do montażu i pozycjonowania lamp NOVA i VEGA LITE Scangrip na rusztowaniach.
Uchwyt można przymocować do dowolnej rury o średnicy od 40mm do 50 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis. uchwyt do mocowania lamp Nova i Vega Scangrip [03.5341]
-
solidny i trwały uchwyt przeznaczony do montażu i pozycjonowania lamp NOVA i VEGA LITE Scangrip na rusztowaniach
- uchwyt można przymocować do dowolnego okrągłego przedmiotu lub rury o średnicy od 40mm do 50 mm
- lampa może być odchylana w uchwycie
Parametry techniczne ściskuScangrip [03.5341]:
- szerokość: 115 mm,
- wysokość: 65 mm,
- długość: 195 mm,
- waga: 0,91 kg.
| waga kg: | 0,91 kg |
| wymiary: | 115x195x65 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997353417 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.99 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
