ręczna piła japońska 305mm, ProfCut, Bahco [PC-12-14-PS]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-12-14-PS
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1150 pkt. |
Profesjonalna stolarska piła ręczna typu japońskiego BAHCO PC-12-14-PS z serii ProfCut, z ostrzem o długości 305 mm.
Piła z trzykrawędziowym uzębieniem JT przeznaczona jest do pociągania, do wykonywania dokładnych cięć ukośnych oraz pod kątem.
Piła "japońska" charakteryzuje się tym, że cięcie następuje tylko w momencie pociągania piły do siebie. Cienkie i lekkie ostrze umożliwia szybkie oraz precyzyjne cięcie o wąskim rzazie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła stolarska typu japońskiego ProfCut Bahco [PC-12-14-PS]:
- piła "japońska" do pociągania, do wykonywania precyzyjnych cięć ukośnych i pod kątem,
- pociąganie piły możliwe jest dzięki cienkiemu ostrzu (0,6 mm), które zmniejsza siłę potrzebną do przecięcia (minimalne nacięcie 0,9 mm),
- trzykrawędziowe uzębienie JT służy do precyzyjnego i ukośnego cięcia,
- giętki brzeszczot umożliwia przycinanie detalu blisko powierzchni innego detalu,
- dwuskładnikowa rękojeść mocowana śrubami zapewnia równomierny rozkład siły na całej długości ostrza,
- istnieje możliwość dokupienia wymiennego ostrza PC-12-14-PS-B
Parametry techniczne stolarskiej piły japońskiej do drewna Bahco [PC-12-14-PS]:
- długość ostrza piły: 305 mm,
- szerokość ostrza: 0,6 mm
- szerokość rzazu: 0,9 mm,
- podziałka zębów: 13,5 zębów/cal,
- waga: 265 g
| długość ostrza: | 305 mm |
| waga: | 265 g |
| liczba zębów na cal: | 13,5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do drewna |
| typ zębów: | JT |
| EAN: | 7311518285562 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.270 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
