brzeszczot do piły japońskiej 305mm, ProfCut, Bahco [PC-12-14-PS-B]
-
Producent:
-
Kod producenta:PC-12-14-PS-B
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 807 pkt. |
Brzeszczot zapasowy typu japońskiego ProfCut BAHCO PC-12-14-PS-B, o długości 305 mm, przeznaczony do piły stolarskiej PC-12-14-PS.
Trzykrawędziowe uzębienie JT przeznaczone jest do cięcia w jednym kierunku poprzez pociąganie, co umożliwia wykonywanie dokładnych cięć ukośnych oraz pod kątem. Cienkie i lekkie ostrze umożliwia szybkie oraz precyzyjne cięcie o wąskim rzazie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot zapasowy do piły stolarskiej typu japońskiego ProfCut Bahco [PC-12-14-PS-B]:
- przeznaczony do pociągania, do wykonywania precyzyjnych cięć ukośnych i pod kątem,
- ostrze cienkie (0,6 mm) pozwalające zmniejszyć siłę potrzebną do przecięcia (minimalne nacięcie 0,9 mm),
- trzykrawędziowe uzębienie JT służy do precyzyjnego i ukośnego cięcia,
- giętkość brzeszczotu umożliwia przycinanie detalu blisko powierzchni innego detalu,
- ostrze pasuje do piły stolarskiej PC-12-14-PS
Parametry techniczne ostrza do stolarskiej piły japońskiej Bahco [PC-12-14-PS-B]:
- długość ostrza: 305 mm,
- szerokość ostrza: 0,6 mm
- szerokość rzazu: 0,9 mm,
- podziałka zębów: 13,5 zębów/cal,
- waga: 130 g
| długość ostrza: | 305 mm |
| długość całkowita: | 305 mm |
| waga: | 130 g |
| liczba zębów na cal: | 13,5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do drewna |
| typ zębów: | JT |
| EAN: | 7311518285579 |
| wymienny brzeszczot: | tak |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
