przemysłowy odkurzacz kolumnowy 40V max XGT Makita [VC010GT101] 5,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:VC010GT101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 38135 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz kolumnowy 40V max XGT Makita VC010GT101, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowany w kartonie. Przeznaczony do pracy na sucho, polecany do sprzątania biur i hoteli.
Odkurzacz przemysłowy posiada dwa oddzielnie sterowane silniki i filtr HEPA oraz 1 włókninowy worek o pojemności 5L.
Odkurzacz przemysłowy kolumnowy 40V max XGT Makita [VC010GT101]:
- odkurzacz akumulatorowy wyposażony w dwa oddzielnie sterowane silniki bezszczotkowe pracujące zgodnie z wybranym trybem zasysania:
- silnik odpowiadający za napęd szczotki
- silnik odpowiadający za odsysanie pyłu - wyposażony w filtr HEPA umożliwiający skuteczne wychwytywanie najdrobniejszych cząstek,
- siła zasysania jest rozłożona równomiernie na całej szerokości sprzątania, która wynosi 381 mm,
- 2 dodatkowe szczotki boczne umożliwiają zasysanie pyłu nagromadzonego blisko ścian,
- główny korpus odchyla się do 90°, co pozwala na sprzątanie w wąskich przestrzeniach, np. pod meblami,
- dźwignia blokady pochyłu odkurzacza umożliwia łatwiejsze odblokowanie stopą operatora,
- wyposażony w elastyczny wąż i aluminiową rurę prostą ze zintegrowanym uchwytem,
- na wyposażeniu odkurzacz posiada również ssawkę szczelinową i okrągłą ssawkę szczotkową kompatybilne z rurą aluminiową z możliwością przechowywania na obudowie urządzenia,
- sprzątaną powierzchnię oświetlają diody LED,
- przedni zderzak chroni powierzchnie ścian i mebli przed uszkodzeniami,
- 5-stopniowa regulacja wysokości szczotki umożliwia dostosowanie do odkurzanej powierzchni i pozwala na bardziej efektywne sprzątanie,
- transport odkurzacza ułatwiają wygodne uchwyty,
- siła zasysania (3 biegi) regulowana włącznikiem dotykowym,
- dzięki funkcji pamięci odkurzacz uruchamia się w takim samym trybie zasysania w jakim został uprzednio wyłączony,
- głośność odkurzacz w trybie niskiego hałasu (na 1 biegu) to tylko 57db,
- wymiana szczotki jest bardzo łatwa i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi,
- wygodne uchwyty transportowe ułatwiają przenoszenie odkurzacza,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- odkurzacz dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA KOLUMNOWEGO 40V MAKITA [VC010GT101]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 /8,0 Ah,
- moc zasysania: 25 / 50 / 110 W,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,8 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 15 kPa,
- pojemność worka: 5 L,
- poziom ciśnienia akustycznego: ≤ 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- czas pracy na akumulatorze XGT 40Vmax / 5,0 Ah: 100 / 50 / 25 min.,
- czas pracy na akumulatorze XGT 40Vmax / 8,0 Ah: 160 / 80 / 40 min.,
- wymiary (D x S x W): 326 x 381 x 1146 mm,
- waga bez akumulatora: 7,3 kg,
- waga z akumulatorem: 8,0 - 9,2 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA MAKITA [VC010GT101]:
- 1 akumulator BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah),
- ładowarka DC40RA,
- wąż elastyczny 28mm x 1m [141R14-9],
- aluminiowa rura prosta z uchwytem [127552-6],
- szczotka [1914B1-8],
- ssawka szczelinowa [191D65-8],
- ssawka okrągła szczotkowa [191D67-4],
- filtr HEPA [191E39-5],
- worek flizelinowy 1 szt.,
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/VC010G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/VC010G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/VC010G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 8,0 - 9,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 7,3 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah), ładowarka DC40RA, wąż elastyczny 28mm x 1m [141R14-9], aluminiowa rura prosta z uchwytem [127552-6], szczotka [1914B1-8], ssawka szczelinowa [191D65-8], ssawka okrągła szczotkowa [191D67-4], filtr HEPA [191E39-5], worek flizelinowy 1 szt., instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 326 x 318 x 1146 mm |
| max podciśnienie: | 15 kPa |
| pojemność zbiornika: | 5 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,8 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 70 dB |
| EAN: | 197050002853 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 108 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 19.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
