akumulatorowy odkurzacz przemyslowy XGT, Li-Ion ,2x40Vmax, wersja 0 [VC007GLZ01]
-
Producent:
-
Kod producenta:VC007GLZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 50708 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz akumulatorowy 2x40V max XGT Makita VC007GLZ01, do pracy na sucho (zbiornik o pojemności 40L) i mokro (zbiornik 30L). Dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.
Posiada wydajny silnik bezszczotkowy BLDC, wykonany został w Technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Wyposażony jest również w moduł AWS - Auto-start Wireless System, który umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth.
Kasa filtracji pyłów "L" sprawia, że odkurzacz doskonale sprawdzi się głównie dla branży stolarskiej, czy podczas drobnych prac remontowo-budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy akumulatorowy 2x40V max XGT Makita [VC007GLZ01]:
- poręczny odkurzacz przemysłowy przeznaczony do pracy na sucho i mokro,
- dwa akumulatory 40V max (80V max) zapewniają wysoką wydajność zbliżoną do odkurzaczy sieciowych,
- klasa filtracji pyłów "L" - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zalicza się tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- filtr HEPA,
- posiada automatyczny samoczyszczący podwójny filtr GYUPPA o unikalnej konstrukcji, usuwający pył z filtrów wstępnych podczas pracy,
- odkurzacz wyposażony jest w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- odkurzacz wyprodukowany w Technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- posiada regulację siły ssania,
- duży włącznik na górze odkurzacza, który działa tylko gdy włącznik główny jest w pozycji "ON",
- zderzak wokół obudowy odkurzacza ochrania ściany i meble przed zadrapaniami,
- wskaźnik naładowania baterii jest osobny dla każdego akumulatora,
- odkurzacz posiada duże tylne koła ułatwiające przemieszczanie,
- pokrywa akumulatorów chroni akumulatory przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami,
- odkurzacz posiada możliwość zamontowania walizki MAKPAC bez potrzeby użycia adaptera,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne odkurzacza 40V max Makita [VC007GLZ01]:
- napięcie zasilania: 2 x 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 2,0 - 3,7 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 18 kPa,
- pojemność zbiornika na sucho: 40 L,
- pojemność zbiornika na mokro: 30 L,
- czas pracy na jednym naładowaniu 2 akumulatorów 5,0 Ah (w zależności od mocy zasysania): 25 / 80 min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 586 x 385 x 598 mm,
- waga: 16,9 kg,
- waga z akumulatorem (EPTA): 18,3 - 20,7 kg
Wyposażenie odkurzacza 40V max Makita [VC007GLZ01]:
- rura wygięta ø 38 mm [192562-3],
- rura prosta aluminiowa ø 38 mm [192563-1],
- worek poliwinylowy na pył 10 szt. [1910R3-2],
- wąż elastyczny antystatyczny ø28mm x 3,5m [195433-3],
- wąż elastyczny antystatyczny ø38mm x 2,5m [195434-1],
- moduł AWS [198900-7],
- ssawka do podłóg [199455-5],
- ssawka szczelinowa [410306-2],
- adapter 22/25 mm [195547-8],
- adapter 24/38 mm [195546-0],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 18,3 - 20,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 16,9 kg |
| na wyposażeniu: | rura wygięta ø 38 mm [192562-3], rura prosta aluminiowa ø 38 mm [192563-1], worek poliwinylowy na pył 10 szt. [1910R3-2], wąż elastyczny antystatyczny ø28mm x 3,5m [195433-3], wąż elastyczny antystatyczny ø38mm x 2,5m [195434-1], moduł AWS [198900-7], ssawka do podłóg [199455-5], ssawka szczelinowa [410306-2], adapter 22/25 mm [195547-8], adapter 24/38 mm [195546-0], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 586 x 385 x 598 mm |
| max podciśnienie: | 18 kPa |
| pojemność zbiornika: | 40 l |
| praca na mokro: | tak |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 70 dB |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381773195 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 598 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 24.55 kg |
| długość opakowania: | 63.3 cm |
| szerokość opakowania: | 49.7 cm |
| wysokość opakowania: | 62.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
